Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Joanna Krupa ośmieszona. Fatalna wpadka w "Top Model" zdemaskowała gwiazdę. Jej kultowe teksty są wyreżyserowane?
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 26.11.2023 13:49

Joanna Krupa ośmieszona. Fatalna wpadka w "Top Model" zdemaskowała gwiazdę. Jej kultowe teksty są wyreżyserowane?

Joanna Krupa Top model
Joanna Krupa ośmieszona! Fot. kadry z programu "Top model", prod. TVN, wyd. 2023 r., Player

Joanna Krupa to niewątpliwie kobieta wielu talentów, jednak żadnym z nich według internautów nie jest umiejętność prowadzenia programu na żywo. Podczas sobotniego finału "Top model" doszło do wpadki, którą skrzętnie wypunktowano w sieci. Czy prowadząca rzeczywiście została ośmieszona?

Kto wygrał 12, sezon "Top model"?

Finał 12. sezonu "Top model" odbył się w ubiegłą sobotę. W szranki o 200 tysięcy złotych i kontrakt z agencją modelingową stanęła czwórka aspirujących modeli - Natalia, Wiktoria, Sofia i Dominik. Głosami jurorów i widzów w ścisłej czołówce znalazła się Sofia i Dominik, a ostatecznie to 21-letni uczeń technikum z Siedlec zgarnął główną wygraną.

Choć ostateczne wyniki tradycyjnie podzielił internautów, to w sieci o wiele większym echem odbiło się zachowanie Joanny Krupy. Podczas wielkiego finału gwiazda dopuściła się bowiem pewnego przewinienia. O czym mowa?

Metamorfozy w "Top Model" po raz kolejny wywołały falę krytyki. Internauci są zniesmaczeni

Joanna Krupa poprowadziła "Top model" na żywo

Joanna Krupa jest gospodynią "Top model" niezmiennie od 1. sezonu. Gdy stawiała pierwsze kroki w polskiej telewizji, jej specyficzny sposób wysławiania się, łączący w sobie język polski z angielskimi wstawkami, był uznany za uroczy i nadający formatowi ciepło. Niestety, producenci postanowili nieco "pomóc" gwieździe, co w kolejnych edycjach nie spotkało się z dobrym przyjęciem widzów. 

Z tego samego triku, czyli układania tekstów, jakie ma wypowiedzieć prowadząca, skorzystano również podczas niedawnego finału. Przyniosło to skutek odwrotny od zamierzonego. Szczegóły niefortunnej sytuacji są jeszcze bardziej zatrważające. Co miała przeczytać telewizyjna partnerka Michała Piróga?

Wpadka Joanny Krupy w finale "Top model"

Joanna Krupa nie siliła się na spontaniczność i wszystko, co wypowiadała przed ekranem, czytała z promptera. Widownia zasiadająca w studiu TVN widziała dokładnie, że teksty są wcześniej przygotowywane i.. odpowiednio wyreżyserowane pod względem językowym. Oto fragment, jaki przytoczono w mediach społecznościowych. 

…kto dalej ma szanse walczyć i zostać winner, a kto ma powiedzieć goodbye. Do kolejnej rundy awansuje best 3 - przeczytała 44-latka na stałe zamieszkująca w Stanach Zjednoczonych.

Oburzenie widzów "Top model" wynikało nie tylko z celowego wstawiania słów w obcym języku, ale także niepoprawne zapisanie słowa "szanse" (e zamiast ę). Jak sądzicie, czy Joanna Krupa powinna godzić się na taką pomoc, czy bazować na swoich autentycznych zdolnościach oratorskich i niewątpliwie bardziej naturalnej manierze?

Joanna Krupa Top model
Joanna Krupa ośmieszona! Fot. kadry z programu "Top model", prod. TVN, wyd. 2023 r., Player
Joanna Krupa Top model
Joanna Krupa ośmieszona! Fot. kadry z programu "Top model", prod. TVN, wyd. 2023 r., Player