Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Pogrzeb Gabriela Seweryna. Rafał Grabias zdradził szczegóły, podał datę i miejsce ostatniego pożegnania
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 01.12.2023 17:32

Pogrzeb Gabriela Seweryna. Rafał Grabias zdradził szczegóły, podał datę i miejsce ostatniego pożegnania

Gabriel Seweryn
AKPA;Kiedy odbędzie się pogrzeb Gabriela Seweryn?

Gabriel Seweryn zmarł niespodziewanie 28 listopada br., a przyczyną jego śmierci było nagłe zatrzymanie krążenia. Jego były partner, Rafał Grabias, poinformował za pomocą social mediów o dacie pogrzebu.

Nie żyje Gabriel Seweryn

Wtorkowy wieczór powitał nas bardzo smutną informacją dotyczącą śmierci znanego z “Królowych życia” Gabriela Seweryna. Charyzmatyczny uczestnik programu zmarł 28 listopada, a przyczyną jego śmierci było nagłe zatrzymanie krążenia. Miał 56 lat.

Około godziny 15.30 pacjent został przyjęty na SOR z objawami bólu w klatce piersiowej. Wykonano badania laboratoryjne, podłączono pacjentowi płyny i podano mu leki. Po około dwóch godzinach, kiedy się już wydawało, że będzie lepiej, doszło do nagłego zatrzymania krążenia […] Mimo podjętej reanimacji, która trwała długo, nie udało się przywrócić funkcji życiowych mężczyzny - przekazał portal glogow.mojemiasto.pl, cytując słowa Ewy Todorov, rzeczniczki prasowej Głogowskiego Szpitala Powiatowego.

Gabriel Seweryn przed śmiercią prowadził transmisję na żywo. Mówił o złym stanie zdrowia. "Mnie to dusi, ja naprawdę umrę!"

Kontrowersje związane ze śmiercią Gabriela Seweryna

W dniu śmierci Gabriela Seweryna w sieci pojawiło się nagranie z transmisji na żywo, którą prowadził znany kuśnierz. Widać na nim zrozpaczonego celebrytę, który rozpaczliwie błagał o pomoc, jednocześnie twierdząc, że ratownicy nie chcą przewieźć go do szpitala. Film spotkał się z ogromnym odzewem internautów, którzy niemal natychmiast zaczęli zarzucać pracownikom placówki bezduszność.

Czy tak faktycznie było? Rzecznik pogotowia ratunkowego w Legnicy poinformował “Fakt”, że nie było odmowy przyjęcia, jednak Seweryn Gabriel i jego towarzysz mieli zachowywać się agresywnie, przez co ratownicy medyczni nie byli w stanie podjąć odpowiednich czynności.

Kiedy odbędzie się pogrzeb Gabriela Seweryna?

Przez wiele lat Gabriel Seweryn związany był z Rafałem Grabiasem. Widzowie mieli okazję poznać mężczyzn, oglądając w “Królowych życia”. Choć ich relacja zakończyła się, niespodziewana śmierć “Versace z Głogowa” ewidentnie zabolała jego byłego partnera. Za pomocą social mediów pożegnał kuśnierza.

Oprócz tego, że Rafał Grabias postanowił poinformować internautów o dacie i miejscu pogrzebu Gabriela Seweryna, zamieścił również zdjęcie nekrologu, z którego wynika, że uroczystość odbędzie się 6 grudnia o godzinie 12:00 w Kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krzepowie.

Kiedy odbędzie się pogrzeb Gabriela Seweryn?
Instagram @rafalgrabias; Kiedy odbędzie się pogrzeb Gabriela Seweryn?

Źródło: glogow.mojemiasto.pl, fakt.pl