Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Pogrzeb Gabriela Seweryna. Jego ukochany ledwo trzymał się na nogach z rozpaczy. W sieci pojawiło się nagranie
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 06.12.2023 19:55

Pogrzeb Gabriela Seweryna. Jego ukochany ledwo trzymał się na nogach z rozpaczy. W sieci pojawiło się nagranie

Pogrzeb Gabriela Seweryna
Pogrzeb Gabriela Seweryna. Jego ukochany ledwo trzymał się na nogach z rozpaczy. W sieci pojawiło się nagranie/YouTube @Goniec/kadr programu "Królowe życia" prod. TTV;Pogrzeb Gabriela Seweryna. Jego ukochany ledwo trzymał się na nogach z rozpaczy

6 grudnia odbył się pogrzeb zmarłego Gabriela Seweryna. Choć mama kuśnierza nie udała się na ceremonię z powodu złego stanu zdrowia, przy trumnie nie zabrakło jego ukochanego, Kamila. Mężczyzna był w rozpaczy, wsparcie pomocnym ramieniem okazały mu bliskie kobiety.

Nie żyje Gabriel Seweryn

28 listopada wieczorem w mediach pojawiła się smutna informacja dotycząca niespodziewanej śmierci Gabriela Seweryna. Jak przekazała portalowi glogow.naszemiasto.pl Ewa Todorow, rzeczniczka prasowa Głogowskiego Szpitala Powiatowego, gwiazdor znany z “Królowych życia” trafił do szpitala w godzinach popołudniowych z objawami bólu w klatce piersiowej. Gdy wydawało się, że stan zdrowia “Versace z Głogowa” poprawił się, doszło do nagłego zatrzymania krążenia, a podjęta reanimacja nie przyniosła skutku i ostatecznie celebryta zmarł w wieku 56 lat.

Śmierć Gabriela Seweryna wywołała ogromne poruszenie wśród internautów. Kuśnierz na kilka godzin przed tym tragicznym wydarzeniem prowadził w sieci transmisję, gdzie pokazując na zaparkowaną nieopodal karetkę, narzekał na opieszałość ratowników, którzy, według jego słów, nie chcieli mu pomóc. 

Rzecznik pogotowia ratunkowego w Legnicy w rozmowie z “Faktem” przekazał za to, że ratownicy chcieli udzielić pomocy celebrycie, jednak ten miał zachowywać się agresywnie. Z tego powodu medycy, odczuwając strach i zagrożenie, nie podjęli czynności.

Wyszło na jaw, czym zajmował się Gabriel Seweryn w młodości. Mówił o ustawce i kradzieży

Pogrzeb Gabriela Seweryna - zabrakło jego mamy

Pogrzeb Gabriela Seweryna odbył się 6 grudnia o godzinie 12:00 w Kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krzepowie. Została uszanowana wola zmarłego i zgodnie z tym, czego oczekiwał, został pochowany w jednym ze swoich futer, a przy jego trumnie znalazło się zdjęcie wykonane przez przyjaciółkę.

Niestety wśród licznie zgromadzonych żałobników nie sposób było dostrzec mamę Gabriela Seweryna, którą widzowie mieli okazję poznać w programie “Królowe życia”. W ostatnim czasie internauci donosi, że kobieta i jej syn, choć kiedyś mieli ze sobą świetne relacje, ostatecznie mieli zerwać ze sobą kontakt, a kością niezgody rzekomo były finanse i zaległości, jakich miał się dopuścić “Versace z Głogowa”.

Choć mogłoby się wydawać, że to właśnie przez te nieporozumienia starsza pani nie pojawiła się na cmentarzu, prawda jest zgoła inna. Przyczyną jej nieobecności na pogrzebie Gabriela Seweryna były problemy zdrowotne, o czym wspomniała w rozmowie z “MyGlogow”.

Nie będzie mnie na pogrzebie syna. Nie jestem w stanie ze względu na mój stan zdrowia. Wszystkim się zajmą moje córki - wyjaśniła mama kuśnierza.

Partner Gabriela Seweryna był w złym stanie emocjonalnym

Od dłuższego czasu “Versace z Głogowa” związany był z Kamilem. Celebryta chętnie chwalił się swoją miłością w social mediach, a mężczyźni wydawali się niemal nierozłączni. Podczas pogrzebu Gabriela Seweryna był obecny, jednak bez problemu można było dostrzec, że to pożegnanie kosztuje go naprawdę wiele. 

Partner celebryty nie był w stanie ukryć swoich emocji. Głośno płakał, był niemal pozbawiony energii. Przejęty mężczyzna tego dnia potrzebował ogromnego wsparcia, które dostał od dwóch kobiet obecnych na ceremonii. Wyciągnęły do niego pomocne ramiona, którymi wsparły go podczas trudnej drogi z kościoła na cmentarz, gdy ten, z bezsilności, niemal nie mógł ustać na nogach.

Źródło: glogow.mojemiasto.pl, “Fakt”, “MyGlogow”