Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "PnŚ": Wygraną z "The Voice" odda mężowi? Zapadła niezręczna cisza
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 18.02.2024 14:35

"PnŚ": Wygraną z "The Voice" odda mężowi? Zapadła niezręczna cisza

The Voice senior
AKPA/materiały prasowe; Wygraną z "The Voice" odda mężowi?

W sobotę 17 lutego odbył się wielki finał “The Voice Senior”. W szranki o główną wygraną stanęli utalentowani emeryci, jednak zwycięzca mógł być tylko jeden - została nim Regina Rosłaniec-Bavcecic. Seniorka pojawiła się w niedzielnym wydaniu “Pytania na śniadanie” i wówczas wyjawiła, co zrobi z nagrodą. Czy jej małżonek zyska coś na tej wygranej?

Piąta edycja "The Voice Senior" już za nami

“The Voice Senior” pojawił się na ekranach i szybko podbił serca widzów, którzy z chęcią zasiadali przed odbiornikami i z zaciekawieniem wsłuchiwali się w melodyjne głosy uczestników biorących w nim udział. A trzeba przyznać, że zamysł, by w szranki o główną wygraną stanęły osoby w kwiecie wieku, okazał się strzałem w dziesiątkę.

Format doczekał się już pięciu edycji, a w sobotę 17 lutego fani programu mieli okazję poznać finalistów, a następie zwycięzcę programu. Do tego wydarzenia przygotowywała ich czwórka rodzimych gwiazd: Maryla Rodowicz, Halina Frąckowiak, Alicja Węgorzewska oraz Tomasz Szczepanik.

Eurowizja 2024: Wybrano reprezentanta Polski

Finał 5. edycji "The Voice Senior" pełen emocji

W wielkim finale piątej edycji “The Voice Senior” wzięło udział ośmioro śmiałków o niesamowitych głosach. Drużynę Maryli Rodowicz reprezentowali: Lucyna Mazur i Roman Wojciechowski, duet wylatujący spod skrzydeł Haliny Frąckowiak składał się z: Róży Frąckiewicz oraz Reginy Rosłaniec-Bavcevic, wokalne nauki Alicji Węgorzewskiej reprezentowali: Tadeusz Talarek i Małgorzata Kraszkiewicz, a z drużyny Tomasza Szczepanika na scenie stanęli: Piotr Salata oraz Wojciech Kwiatkowski.

Rywalizacja była zacięta, a seniorzy dawali z siebie naprawdę wiele, jednak program mogła zwyciężyć tylko jedna osoba. Kto zatem zdobył 50 tysięcy złotych oraz pamiątkową statuetkę? Trafiły one do Reginy Rosłaniec-Bavcevic.

Regina Rosłaniec Bavcevic
Regina Rosłaniec Bavcevic. Fot. kadr z programu Pytanie na śniadanie, prod. TVP, wyd. 2024 r., TVP VOD

Zaskakująca wypowiedź zwyciężczyni "The Voice Senior". Zdradziła, co zrobi z wygraną

Choć emocje po wielkim finale “The Voice Senior” nie zdążyły jeszcze opaść, to Regina Rosłaniec-Bavcevic miała okazję pojawić się na ekranach podczas niedzielnego wydania “Pytania na śniadanie”, gdzie opowiedziała, jak wyglądała jej droga do wygranej. W pewnym momencie gospodarze formatu poruszyli kwestię nagrody, którą zyskała. Zapytali, czy planuje się podzielić kolosalną kwotą wynoszącą 50 tysięcy złotych z mężem, który towarzyszył  jej w programie. Laureatka show bez zastanowienia wypaliła, że nie, co sprawiło, że w studio zapadła chwilowa cisza.

Następnie Regina Rosłanec-Bavcevic, by być może rozładować napiętą atmosferę, postanowiła zażartować. Wyznała, że oczywiście może oddać pieniądze swojemu mężowi za paliwo, które zostało zużyte na przejazdy do programu.

Regina Rosłaniec Bavcevic
Regina Rosłaniec Bavcevic. Fot. kadr z programu Pytanie na śniadanie, prod. TVP, wyd. 2024 r., TVP VOD
Regina Rosłaniec Bavcevic
Regina Rosłaniec Bavcevic. Fot. kadr z programu Pytanie na śniadanie, prod. TVP, wyd. 2024 r., TVP VOD