Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Eurowizja 2024: Wybrano reprezentanta Polski
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 15.02.2024 14:18

Eurowizja 2024: Wybrano reprezentanta Polski

KAPiF/AKPA, Eurowizja 2024
Fot. AKPA, KAPiF, Eurowizja 2024

Emocje wokół preselekcji do Eurowizji 2024 rosną. Kandydaci oczekują na wyniki i trzeba przyznać, że nie tylko oni. W tym roku do konkursu zgłosiły się bowiem osoby, których mało kto się spodziewał, w tym Steczkowska, Prońko i Kayah. Taki przekrój gwiazd, szczególnie z Polski to rzadkość. W ostatnich latach konkurenci byli coraz mniej rozpoznawalni, co oczywiście wpływało na ich szanse na wygraną. Kto tym razem będzie reprezentował Polskę?

Kto ma szansę na Eurowizję 2024?

Mogłoby się wydawać oczywiste, że największe szanse na udział w Eurowizji i reprezentację naszego kraju ma Steczkowska, Prońko i Kayah. Jednak nic bardziej mylnego. Sporo osób patrzy z optymizmem na nowe gwiazdy, takie jak piosenkarka kryjąca się pod pseudonimem Luna.

Być można była ona faktyczną konkurencją dla Justyny, przy okazji oberwało się tiktokerce, która też zdecydowała się na udział w konkursie. Na InstaStory Steczkowskiej pojawiło się prześmiewcze zdjęcie dziewczyny. Gwiazda gęsto się z tego tłumaczyła, a nawet zdecydowała się przeprosić aspirującą piosenkarkę.

76-letni Strasburger o kolejnym dziecku. Jasna deklaracja

Kiedy pojawią się wyniki preselekcji do Eurowizji 2024?

Emocje sięgają zenitu, szczególnie, że brakuje przecieków związanych z wynikami preselekcji do Eurowizji 2024. Nie ma oczywistego faworyty, a rywalizacji jest naprawdę zacięta. Znamy jednak datę ogłoszenia ostatecznych wyników. Co ciekawe, media dziś ogłosiły, że nasz reprezentant już został wybrany i przekazano mu dobre wieści.

Krystyna Prońko pojedzie na Eurowizję 2024?
Fot. KAPiF, Krystyna Prońko pojedzie na Eurowizję 2024?

Widzowie “Pytania na Śniadanie” będą mieli okazję jako pierwsi usłyszeć, kto będzie nas reprezentował. Wiadomość padnie w poniedziałkowym wydaniu śniadaniówki.

Kayah pojedzie na Eurowizję 2024?
Fot. KAPiF, Kayah pojedzie na Eurowizję 2024?

Gwiazdy ledwo trzymają nerwy na wodzy

Justyna Steczkowska zaledwie wczoraj o godzinie 21 napisała na swoim profilu na Instagramie, że wyników jeszcze nie ma. Dodała do tego, że zostaną podane w przyszłym tygodniu. Być może informacja o ujawnieniu ich w “PnŚ” nie było jeszcze oficjalna. Według Pudelka wieść o wygranej dotarła już do zwycięzcy. Czy to oznacza, że nie jest nim Justyna?

Pozostaje zatem czekać, aż dowiemy się, która piosenka powalczy o tytuł tej najbardziej interesującej w oczach Europejczyków.

Za kogo trzymacie kciuki?

Justyna Steczkowska pojedzie na Eurowizję 2024?
Fot. KAPiF, Justyna Steczkowska pojedzie na Eurowizję 2024?
Tagi: Eurowizja