Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Pamiętacie Jakuba z "Rolnik szuka żony"? Przyłapano go na czułościach z uczestniczką tej samej edycji! Doskonale ją znacie
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 11.12.2023 14:19

Pamiętacie Jakuba z "Rolnik szuka żony"? Przyłapano go na czułościach z uczestniczką tej samej edycji! Doskonale ją znacie

Jakub z "Rolnik szuka żony"
Jakub z "Rolnik szuka żony" przyłapany na czułościach z uczestniczką innego edycji, fot. AKPA, Instagram@kowalczykkkn

Celem programu “Rolnik szuka żony” jest pomoc samotnym ludziom w odnalezieniu miłości swojego życia. Jakub był jednym z nich, dlatego pojawił się w 6. sezonie formatu. Okazuje się, że w sieci opublikowano zdjęcia rolnika u boku innej uczestniczki tej samej edycji. Co więcej, czule obdarzyli się pocałunkiem. Czyżby byli parą?

"Rolnik szuka żony" łączy ludzi

“Rolnik szuka żony” to format, który niezmiennie od lat święci triumfy oglądalności. Program doczekał się aż 10. edycji i na ten moment nic nie wskazuje na to, żeby była to ostatnia. Randkowe show cieszy się popularnością nie tylko wśród widzów, ale również uczestników, którzy z nadzieją biorą w nim udział, marząc o znalezienie swojej drugiej połówki. 

Na przestrzeni ostatnich lat widzowie TVP poznali wiele ciekawych osobowości. Część z nich na stałe zapisała się w polskim show-biznesie i po udziale w “Rolniku” rozwinęli medialne kariery. 

"Rolnik szuka żony": Artur o powodach rozstania z Sarą. Widzowie dopatrzyli się jednego szczegółu. To ich poróżniło?

Jakub szukał miłości w "Rolniku"

Jakub wystąpił w 6. edycji “Rolnik szuka żony”, za pośrednictwem której poszukiwał stałej partnerki na resztę swojego życia. Początkowo zaimponowała mu Anna, a na oczach widzów rodziło się ich uczucie. Przez pewien czas wydawało się, że ich relacja idzie w dobrą stronę, jednak ku zaskoczeniu wielu, poinformowali o rozstaniu.

Oprócz Jakuba rolnikiem szukającym miłości w 6. edycji był m.in. Sławomir. Grono kobiet starało się o jego względy, a jedną z nich była Marta. Ostatecznie z tej relacji nic nie wyszło, mimo że uczestniczce zależało na rolniku. Czyżby los po czasie połączył w parę Martę i Jakuba?

Rolnik szuka żony
Anna i Jakub z “Rolnik szuka żony 6”
Rolnik szuka żony
Marta z “Rolnik szuka żony 6”, fot. AKPA

Jakub i Marta z "Rolnik szuka żony 6" są razem?

Na dniach do sieci trafiło zdjęcie, które rozjuszyło media. Zostało opublikowane na Instagramie Natalii, która niegdyś starała się o serce Pawła Bodziannego. Na fotografii nie jest sama, a uwagę zwrócił jeden z kadrów, na którym widzimy Jakuba i Martę z 6. edycji randkowego show. 

Na zdjęciu z fotobudki para czule obdarowuje się pocałunkiem. Na ten moment żadne z nich nie zabrakło oficjalnego stanowiska w sprawie, jednak uroczy całus sugeruje, że między Martą a Jakubem może rodzić się płomienne uczucie. 

Rolnik szuka żony
Marta i Jakub są razem? fot. instagram.com/kowalczykkkn