Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Nikodem Rozbicki pokazał, jak bez makijażu wygląda Julia Wieniawa. Lepiej usiądźcie
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 28.07.2023 22:42

Nikodem Rozbicki pokazał, jak bez makijażu wygląda Julia Wieniawa. Lepiej usiądźcie

Julia Wieniawa
KAPIF

Julia Wieniawa miała ostatnio okazję zapozować wraz z chłopakiem, Nikodemem Rozbickim, do zdjęcia. Okazało się, że celebrytka nie miała wówczas na sobie ani grama makijażu, co zapewne zdziwiło jej fanów. Jesteście ciekawi jak wygląda młoda artystka w wersji saute?

Julia Wieniawa robi niebywałą karierę

Julia Wieniawa w show-biznesie jest już od kilku lat, a na ekranach zadebiutowała jako nastolatka. Ogromną popularność przyniósł jej serial “Rodzinka.pl”, gdzie wcielała się w rolę Pauli i grała u boku Małgorzaty Kożuchowskiej i Tomasza Karolaka. Od tamtej pory jej kariera zaczęła nabierać tempa. Zagrała w kilku filmach, np. “Jak pokochałam gangstera”, “W lesie dziś nie zaśnie nikt” czy “Wszyscy moi przyjaciele nie żyją”. Dodatkowo miała okazję zatańczyć i zawalczyć o Kryształową Kulę, jednak zajęła drugie miejsce. Obecnie zajmuje się także muzyką i koncertowaniem.

Jest oficjalny komunikat. TVN właśnie potwierdził plotki na temat Doroty Wellman

Julia Wieniawa tworzy parę z Nikodemem Rozbickim

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki są ze sobą od 2020 roku. W zeszłym roku media poinformowały o ich rozstaniu, jednak po jakimś czasie można było wywnioskować, że wrócili do siebie. Celebrytka potwierdziła te domysły podczas rozmowy z JastrząbPostem.

- Jeżeli nawet mieliśmy jakieś zawirowania życiowe, to są to nasze sprawy. Ja nigdy nie będę wyciągać prywatności poza mój dom. W momencie kiedy jestem pewna swojego związku, to mogę potwierdzić, że tak, jesteśmy razem i aby jak najdłużej - zdradziła aktorka. 

Julia Wieniawa zapozowała bez makijażu

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki chętnie relacjonują swoje życie w social mediach, zamieszczając co jakiś czas wspólne zdjęcia. Tym razem aktor zamieścił na InstaStory fotografię, na której widać jak obydwoje pozują tuż po wizycie na siłowni. Okazało się, że celebrytka nie ma na sobie ani grama makijażu. Julia Wieniawa przyzwyczaiła swoich fanów do scenicznych charakteryzacji, jednak na zdjęciu, gdy go nie ma, cały czas wygląda ładnie i świeżo.

Screenshot_20230728_195251_Messengerkkk.jpgscreen Instagram @nikodamn