Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Nie żyje syn polskiej biznesmenki. Odszedł nagle w wieku 19 lat
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 20.02.2024 11:19

Nie żyje syn polskiej biznesmenki. Odszedł nagle w wieku 19 lat

Nie żyje syn Susan Wojcicki
Nie żyje syn polskiej biznesmenki. Miał zaledwie 19 lat/ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/canva/Facebook: Esther Wojcicki

Nie żyje syn znanej bizneswoman o polskich korzeniach. Młody mężczyzna miał zaledwie 19 lat. Informację o jego śmierci przekazała m.in. babcia chłopaka, zdradzając przy okazji nieoficjalną przyczynę śmierci nastolatka.

Nie żyje syn polskiej biznesmenki

Nie żyje Marco Troper, 19-letni syn Susan Wojcicki. Jest ona ekonomistką, bizneswoman, była również dyrektor generalną YouTube. Znalazła się również na 16. (2011) i 25. (2012) miejscu listu 100 najbardziej wpływowych kobiet magazynu Forbes. Kobieta ma polskie korzenie - jej ojcem był znany profesor fizyki Stanisław Wójcicki, zaś dziadkiem polski prawnik, działacz ruchu ludowego oraz poseł na Sejm

Marco Troper był studentem pierwszego roku matematyki na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley. Jego ciało zostało odnalezione w we wtorek 13 lutego w akademiku.

Susan Wojcicki
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Nie żyje dwóch bohaterów serialu. "Krzysiek został brutalnie pobity"

Nie żyje syn Susan Wojcicki

Informację o śmierci Marco Tropera przekazała jego babcia, Esther Wojcicki. Kobieta zamieściła w sieci obszerny i poruszający wpis, w którym wspominała zmarłego przedwcześnie wnuka. O młodym mężczyźnie wyrażała się z niesamowitą czułością.

Marco był wyjątkowo dobrym, kochającym, inteligentnym i pięknym człowiekiem […] Życie Marco było zbyt krótkie. Jesteśmy zdruzgotani na myśl o szansach i doświadczeniu, których on już nie doświadczy. Marco, wszyscy Cię kochamy i tęsknimy o wiele bardziej, niż mógłbyś oczekiwać -  przekazała kobieta.

Jaka jest nieoficjalna przyczyna śmierci Marco Tropera?

Jak informują media, uczelnia wydawała oficjalny komunikat, w którym przekazała, że w śmierci Marco Tropera został wykluczony udział osób trzecich, a rzeczniczka uniwersytetu, Janet Gilmore powiedziała, że nie było żadnych przesłanek, które mogłyby wskazywać na przestępstwo, na wskutek którego 19-latek mógłby stracić życie.

Babcia zmarłego nastolatka, Esther Wojcicki w rozmowie z serwisem SFGATE wyjawiła, że nieoficjalną przyczyną śmierci jej wnuka było przedawkowanie narkotyków. Być może tę wersję potwierdzą badania, które zostały przeprowadzone. Chłopak zmarł 13 lutego 2024 roku.

Niewiele osób wie, ale Susan Wojcicki jest daleką krewną byłego premiera - Mateusza Morawieckiego.

Na pewno Was zaskoczę, ale Suzanne jest moją daleką kuzynką z serca Świętokrzyskiego – jej rodzina mieszkała w Piotrowicach a moja rodzina w Nawarzycach i znały się świetnie - wspominał kilka lat temu polityk

Tagi: Nie żyje