Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Nie żyje dwóch bohaterów serialu. "Krzysiek został brutalnie pobity"
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 19.02.2024 11:48

Nie żyje dwóch bohaterów serialu. "Krzysiek został brutalnie pobity"

Lombard. Życie pod zastaw
Mie żyje dwóch bohaterów serialu. Fot. canva, facebook.com/PanzLombardu

Fani popularnego w sieci programu o lombardzie niech lepiej wstrzymają oddech. W mediach pojawiły się tragiczne wieści dotyczące lubianych bohaterów produkcji.  Śmierć poniosły aż dwie osoby. W jakich okolicznościach?

Widzowie show pogrążą się w żałobie

Popularność serialu "Lombard. Życie pod zastaw" była tak duża, że doczekała się internetowej adaptacji. Odcinki "Prawdziwego Lombardu" regularnie pojawiają się w sieci i - co nie jest zdziwieniem - również cieszą się wysoką oglądalnością, a ilość wyświetleń mierzona jest w milionach.

Fani obydwu produkcji coraz częściej oprócz powodów do uśmiechu, muszą stawać twarzą w twarz z kolejnymi przykrymi informacjami. Właśnie taką przekazano za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dotyczyła dwóch członków formatu. Okazuje się, że zginęli w nieciekawych okolicznościach.

Tragedia. "Gwiazdy Lombardu": Nie żyje 39-latek, doniesienia są mrożące

Nie żyją dwie osoby. Widzowie popularnego serialu dobrze ich znają

W mediach społecznościowych przekazano kondolencje skierowane do rodzin zmarłych. Autor wpisu poinformował, że wsparcie i współczucie wyraża nie tylko on, ale także całe rzesze sympatyków produkcji, którzy doskonale pamiętają bohaterów z ekranu.

Odeszli od nas dwaj klienci, którzy wystąpili w naszym serialu. Będzie nam ich bardzo brakowało... Łączymy się w bólu z rodziną i bliskimi - czytamy na Facebooku.

"Pan z Lombardu" opisał okoliczności, w jakich zmarli Krzysiek i Tomek. Mężczyźni byli klientami tytułowego lombardu. Tragedia jednego z nich zaczęła się już w grudniu ubiegłego roku. Co się wówczas stało?

"Pan Lombard" przekazał tragiczne wieści. "Krzysiek został brutalnie pobity"

Krzysiek z "Lombardu" tuż przed świętami Bożego Narodzenia został brutalnie pobity. Trafił do szpitala, a jego życie było zagrożone. Wpadł w śpiączkę farmakologiczną. Niestety, nie udało się do odratować. Podobny los czekał także Tomka.

Krzysiek został brutalnie pobity, Tomek wyszedł ze szpitala zasnął w fotelu i się nie obudził - poinformował pogrążony w żałobie internetowy celebryta.

Mikrofalówkę, którą jeden ze zmarłych pozostawił w lombardzie w komisie, zwrócono do jego matki. Na razie nie wiadomo, kiedy i gdzie odbędą się uroczystości pogrzebowe.

Tagi: Nie żyje