Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Tragedia. "Gwiazdy Lombardu": Nie żyje 39-latek, doniesienia są mrożące
Katarzyna Lendzion
Katarzyna Lendzion 20.01.2024 20:50

Tragedia. "Gwiazdy Lombardu": Nie żyje 39-latek, doniesienia są mrożące

Gwiazdy Lombardu
@rick_harrison, Canva/ Tragedia. "Gwiazdy Lombardu": Nie żyje 39-latek

Wydarzyła się tragedia w rodzinie z "Gwiazd Lombardu”. Nie żyje jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w programie. Przyczyny śmierci bada policja. Rodzina pogrążona jest w żałobie. 

"Gwiazdy Lombardu” globalną sensacją

"Gwiazdy Lombardu”, oryginalnie "Pawn Stars”, to popularny amerykański program telewizyjny, który rozgrywa się w Gold & Silver Pawn Shop, otwartym całodobowo lombardzie mieszczącym się na przedmieściach Las Vegas. Właściciele lombardu, Rick Harrison, jego ojciec, syn i przyjaciel, dokonują transakcji z klientami, którzy przynoszą różnorodne przedmioty w celu sprzedaży lub wyceny.

Program stał się hitem ze względu na ciekawe historie związane z kupującymi i relacjami pomiędzy bohaterami. "Gwiazdy Lombardu” zdobyły tak dużą popularność, że doczekały się 17. sezonów — jest to ponad 570 odcinków. Emitowany jest od 2009 roku i stał się najpopularniejszym programem na kanale History. W Polsce można go oglądać również na History, a także Fokus TV.

Nie żyje uwielbiany aktor, żona wspierała go do samego końca. Ich ostatnie zdjęcie porusza do łez

Wielka tragedia w "Gwiazdach Lombardu”

W sobotę 20 stycznia jedna z kluczowych postaci programu "Gwiazdy Lombardu” podzieliła się z fanami smutną wiadomością. Gospodarz znanego sklepu Rick Harrison opublikował szczegóły tragicznego wydarzenia we wpisie na swoim oficjalnym profilu na Instagramie, gdzie obserwuje go już ponad 845 tysięcy użytkowników.

Szczegóły zajścia badane są aktualnie przez Departament Policji w Las Vegas.

Nie żyje syn Ricka Harrisona z "Gwiazd Lombardu”

Główna gwiazda "Gwiazd Lombardu” Rick Harrison opublikował szczery hołd na Instagramie, przerywając milczenie po nagłej śmierci swojego syna, Adama.

Zawsze będziesz w moim sercu! - Harrison napisał pod zdjęciem, na którym uśmiechał się do swojego podobnego syna w barze. - Kocham Cię Adam.

Adam Harrison zmarł w piątek 19 stycznia w Las Vegas. Według TMZ przyczyną było przedawkowanie substancji odurzających. Miał 39 lat. Pozostawił swojego słynnego ojca w stanie szoku. Mimo że Adam pojawiał się u boku ojca w amerykańskim programie, na co dzień unikał rozgłosu. Wiele znanych osobistości złożyło kondolencje pod zdjęciem, w tym Donald Trump Jr.

Tak mi przykro, stary — napisał Trump Jr. 

Brat Adama, Corey Harrison, również oddał hołd na Instagramie, udostępniając zdjęcie z czasów ich dzieciństwa.

Rodzina Harrisonów powiedziała TMZ, że są "niezwykle zasmuceni" odejściem Adama i poprosili o prywatność w żałobie. Według doniesień TMZ policja w Las Vegas prowadzi dochodzenie w tej sprawie.

Źródło: TMZ

Tagi: Nie żyje