Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Najpierw utarta pracy, a teraz to. Klątwa nad Izą Krzan?
Maja Szewczak
Maja Szewczak 21.02.2024 16:20

Najpierw utarta pracy, a teraz to. Klątwa nad Izą Krzan?

Najpierw utrata pracy, a teraz to
fot.KAPIF

Izabella Krzan to jedna z najpopularniejszych polskich prezenterek, która jest kochana i doceniana przez widzów od samego początku swojej kariery. Okazuje się, że teraz musi zmagać się z pewnymi rzeczami, których nie może przeskoczyć. Niedawno musiała odejść ze swojej pracy, a teraz boryka się z czymś innym. Co aktualnie utrudnia życie jednej z gwiazd polskiej telewizji? 

Kariera Izabelli Krzan

Izabella Krzan to jedna z głównych twarzy polskiej telewizji, która zachwyciła widzów swoim temperamentem oraz mimo swojego młodego wieku odniosła już wiele sukcesów. Co ciekawe, prezenterka nie ma żadnego wykształcenia związanego z jej aktualnym zawodem. Zrobiła natomiast licencjat z ekonomii w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. 

W 2017 roku rozpoczęła swoją przygodę z telewizją i została prowadzącą cyklu reportaży “Lajk!” emitowanego w porannej audycji “Pytania na śniadanie”. Już kilka tygodni później została reporterką właśnie tego programu, który przyniósł jej sporą sławę. Gwiazda kojarzona jest również z teleturnieju "Koło fortuny", gdzie razem z Norbertem Dudziukiem prowadzi program, świetnie się prezentując. 

To nie koniec sukcesów Izy, ponieważ warto zaznaczyć, że w 2016 roku została laureatką konkursu Miss Polonia i reprezentowała kraj w Miss Universe na Filipinach. 

Krok od tragedii? Tak wywijał Chajzer z tancerką

Izabella Krzan i utrata pracy

W związku z perturbacjami w Telewizji Polskiej Izabella Krzan musiała pożegnać się ze swoją ówczesną pracą jako współprowadząca “Pytania na śniadanie”. Pod koniec stycznia gwiazda TVP opublikowała na swoim Instagramie oświadczenie, w którym żegna się z produkcją. Widać było wzruszenie i smutek, który jej towarzyszył przy odejściu z “PnŚ”, którego była gospodynią od 2021 roku wraz z Tomaszem Kammelem. 

Dziękuję Wam za wspaniałą trzyletnią przygodę w PnŚ! Ekipie produkcyjnej za każdy pieczołowicie przygotowany odcinek i cudowną atmosferę, Wam widzowie za ogrom sympatii, serdeczności, a w ostatnich tygodniach tęsknoty, a Tobie Mordzia @tomaszkammel za wiele cennych rad - wyznała Iza na Instagramie.

fot.KAPIF; Izabella Krzan odeszła z “PnŚ”

Z czym musi zmagać się teraz Izabella Krzan?

Izabella Krzan po rozstaniu z “Pytaniem na śniadanie” dalej żyje w pełni i zaraża swoich fanów uśmiechem oraz pozytywnym nastawieniem. Nie załamała się, a wręcz przeciwnie, próbuje nowych  rzeczy i robi kolejne kroki. Obecnie prowadzi poranny program w “Kanale Zero”, a niedawno poinformowała również, że przeprowadza się do nowego mieszkania, które niestety wymaga srogiego remontu. Nowy dom prezenterki znajduje się w starej kamienicy w Warszawie i jak sama wyznała, musi zmagać się ze sporą ilością papierologii. 

Wbrew pozorom nie dwa, a sześć miesięcy czekania na remont za nami. Tyle czasu zajęło gromadzenie wszelkiej potrzebnej papierologii… Dużo stresów, rozczarowań i cierpliwości - wyznała na swoim Instagramie

Jak widać, Izabella musi borykać się z dokumentacją, która nie należy do najmilszych rzeczy podczas remontu i jak sama przyznała, będzie musiała rozwiązać w tej kwestii jeszcze wiele problemów. 

fot.Instagram: @izabellakrzan