Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Na zdjęciu ukrył się kot. Widzisz go? Tylko 2 osoby na 10 zauważają zwierzę bez problemu
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 30.11.2023 11:11

Na zdjęciu ukrył się kot. Widzisz go? Tylko 2 osoby na 10 zauważają zwierzę bez problemu

Zagadka kotek
Widzisz kotka na zdjęciu? fot. canva.com/rozrywka.goniec.pl

Wielu internautów lubi sprawdzać swoje umiejętności logicznego myślenia, obserwacji i spostrzegawczości, podejmując się wszelkiej maści internetowych wyzwań i zagadek, które często publikowane są w mediach społecznościowych. Nie ma w tym nic złego, gdyż takie niewinne zabawy pomagają rozruszać szare komórki i utrzymać mózg w formie.

Widzisz kota na tym zdjęciu?

Na poniższy obrazku ukrył się kot... i wiele osób będzie miało niesłychane problemy z odgadnięciem, gdzie się ukrył. Potrafisz dostrzec kota, który skrywa się gdzieś w tym zimowym pejzażu? Podejmujesz wyzwanie?

Podobne zagadki i wyzwania na spostrzegawczość są dla wielu ciekawą rozrywką, która pozwala im rozruszać szare komórki i konkurować z innymi internautami. Na poniższym obrazku ukrył się kot, ale na pierwszy rzut oka go nie widać. Potrafisz dostrzec zwierzaka?

Zagadka kot
canva.com/rozrywka.goniec.pl
Ile bałwanów jest na zdjęciu? 3 osoby na 10 podają dobrą odpowiedź. Ta zagadka będzie spędzała internautom sen z powiek

Kot tylko pozornie jest niewidoczny. Wystarczy uważnie się przyjrzeć

Z góry uprzedzamy, że zagadka stanowi wyzwanie nawet dla osób obdarzonych wzrokiem ostrym jak brzytwa. W tym przypadku ważne jest nie nie tylko to, jak dobry mamy wzrok, ale również to, jak bardzo spostrzegawczy jesteśmy. Kot na poniższym obrazku zlewa się doskonale z otoczeniem, więc nie sztuką jego go przeoczyć. Uda wam się go odnaleźć?

Znalezienie kota ukrytego w tym zimowym pejzażu dla wielu internautów jest niemal niewykonalne... a dla niektórych to kwestia jednej chwili. W przypadku tego wyzwania istotne mogą być także ustawienia ekranu w telefonie/komputerze, gdyż w niektórych przypadkach rozwiązanie zagadki może okazać się niemal niemożliwe.

Gdzie ukrył się kot na obrazku? Zadanie jest dosyć trudne

Na poniższym obrazku ukrył się puszysty kotek, który tylko pozornie jest niewidoczny... ale gdy raz go zobaczymy, trudno będzie go przeoczyć. Na pierwszy rzut oka go nie widać, ale kiedy już wiemy, czego szukać, zagadka staje się banalna. Widzicie zwierzaka? Odpowiedź publikujemy poniżej. Na początek mała podpowiedź:

Zagadka kotek
canva.com/rozrywka.goniec.pl

Dalej nie widzicie? To przyjrzyjcie się uważniej.

Zagadka kotek
canva.com/rozrywka.goniec.pl
Tagi: zagadka