Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Michał Wiśniewski zabrał żonę na randkę. Pola Wiśniewska olśniewa na nowych zdjęciach
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 01.06.2023 19:51

Michał Wiśniewski zabrał żonę na randkę. Pola Wiśniewska olśniewa na nowych zdjęciach

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska
Kapif

Michał Wiśniewski to romantyk, który swojej żonie umie zaoferować moc atrakcji. Dwa tygodnie po narodzinach ich wspólnego dziecka postarał się, by mogła na chwile odpocząć od trudów codzienności, jakie funduje  opieka nad niemowlęciem. Pola Wiśniewska nie kryla radości, że udało jej się spędzić kilka chwil sam na sam z mężem. Fani pary zwrócili uwagę na jeden istotny szczegół. 

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska spełniają się jako rodzice

Michał Wiśniewski dwa tygodnie temu po raz szósty został ojcem. Pola Wiśniewska urodziła chłopca, któremu szczęśliwi sprawcy nadali imię Noël Cloé. Początkowo budziło sporo kontrowersji, jednak fani lidera Ich Troje doszli do wniosku, że ekstrawaganckie i niestandardowe imię dla jego dziecka to już rodzinna tradycja. 

Pola Wiśniewska zarówno przed, jak i po porodzie, pozostawała bardzo aktywna na Instagramie. Swojego ukochanego pokazała od nieznanej strony. Okazało się, ze Michał Wiśniewski nie stroni od ojcowskich obowiązków i skrupulatnie się z nich wywiązuje. Dopełnieniem tego małżeńskiego szczęścia nie mogło być nic innego, jak wspólna, poporodowa randka. 

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska z dziećmi. Fot. Instagram @wisniewska_pola.jpg
 Fot. Instagram @wisniewska_pola
Katarzyna Dowbor wyremontuje kolejny dom. Zaskakujące informacje

Michał Wiśniewski zabrał żonę na randkę

Michał Wiśniewski po udanym występie na Polsat Superhit Festiwal 2023 wrócił do domu i z marszu zaproponował żonie wyjście we dwoje. Pola Wiśniewska pierwszy spacer z noworodkiem ma już za sobą, więc mogła pozwolić sobie na randkę z mężem bez żadnych wyrzutów sumienia. Nie da się ukryć, że w dwa tygodnie po porodzie para znów kipi miłością. - Rodzice na gigancie - napisała Pola Wiśniewska, prezentując wspólne zdjęciem z piosenkarzem wygrzewającym się na słońcu. 

Michał Wiśniewski na rance z żoną. Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół

Michał i Pola Wiśniewscy z pewnością dobrze się bawili, co nie uszło uwadze wirtualnej społeczności. Na Instagramie pojawiły się komentarze doceniające fakt, że zakochani mimo natłoku zajęć znaleźli chwilę dla siebie. 

- Cieszę się, widząc panią z mężem w dobrej formie To nie lada sztuka znaleźć czas dla siebie z maluszkami. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego co najlepsze dla Ciebie, męża i dzieci - czytamy na Instagramie Poli Wiśniewskiej.