Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Pola Wiśniewska wybrała się na spacer z Noelem i Falco. Rozczulające obrazki
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 22.05.2023 11:03

Pola Wiśniewska wybrała się na spacer z Noelem i Falco. Rozczulające obrazki

Pola Wiśniewska
Instagram/@wisniewska_pola

Pola Wiśniewska kilka dni temu urodziła kolejne dziecko. Nowonarodzony syn Michała Wiśniewskiego dostał bardzo oryginalne imię - Noel. Teraz świeżo upieczona mama wybrała się razem z dziećmi na majowy spacer, a urywkami z tego wydarzenia podzieliła się w swoich mediach społecznościowych. Chwytające za serce obrazki. 

Pola Wiśniewska i Michał Wiśniewski doczekali się kolejnego dziecka

Pola Wiśniewska jest piątą żoną Michała Wiśniewskiego. Ich uczucie wydaje się być ogromne, a para nie kryje się z czułościami i chętnie wrzuca wspólne zdjęcia do mediów społecznościowych. Niedawno małżeństwo doczekało się kolejnego dziecka. Na świat przyszedł ich synek, którego nazwali bardzo oryginalnie i zaskakująco – Noel. 

Na swoim Instagramie, Pola Wiśniewska pokazała urywki ze spaceru na który wybrała się w towarzystwie synków. Starszy, Falco, dumnie prowadzi wózek z młodszym bratem. Słodkie obrazki zachwyciły internautów. 

W poniedziałek do Biedronki ustawią się kolejki. Kultowy produkt znowu w sprzedaży

Pola Wiśniewska na pierwszym spacerze z synkiem

Pola Wiśniewska pokazała jak starszy syn dumnie prowadził wózek z noworodkiem podczas ich majowego spaceru w promieniach słonecznych. Obrazki chwytają za serce. Niewątpliwie starszy syn będzie w przyszłości świetnym bratem. Urocze nagranie opublikowała w swojej instagramowej relacji.

pola1.png
Instagram/@wisniewska_pola

Pola Wiśniewska miała niedawno urodziny. Ciepłe słowa od fanów

Pola Wiśniewska czuje się już chyba całkiem dobrze po wyjściu ze szpitala. Celebrytka właśnie wrzuciła nowe zdjęcie na swojego instagrama, informując przy okazji o swoich urodzinach i dziękując za życzenia. „W domu, z tymi, których kocham. Piękniejszych urodzin nie mogłam sobie wymarzyć. Dziękuje wszystkim za życzenia” – podpisała fotografię. 

Fani od razu zasypali ją masą życzeń i ciepłych słów. „Polusiu bądź zdrowa i szczęśliwa, radosna i spełniona każdego dnia. Love You”, „Wszystkiego najcudowniejszego! Gratulacje z okazji narodzin synka” – czytamy w komentarzach pod postem.