Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Marcin Hakiel z ukochaną opublikowali frywolne nagranie z sypialni. Pokazali zbyt wiele?
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 08.12.2023 15:56

Marcin Hakiel z ukochaną opublikowali frywolne nagranie z sypialni. Pokazali zbyt wiele?

Marcin Hakiel z ukochaną
KAPiF;Marcin Hakiel z ukochaną opublikowali frywolne nagranie z sypialni

Związek Marcina Hakiela nieustannie się rozwija, a tancerz z dumą chwali się swoją piękną ukochaną. Zabiera ją na imprezy branżowe, podczas których nie żałuje jej czułości, chętnie zamieszcza zdjęcia i nagrania ze swoją partnerką. Tym razem posunęli się o krok dalej, a internauci mieli okazję zobaczyć kadry z sypialni zakochanych.

Marcin Hakiel po rozwodzie układa sobie zycie

W ostatnim czasie zrobiło się bardzo głośno o Marcinie Hakielu. Lawinę domysłów i zaciekawienia rozpoczęła informacja o rozwodzie tancerza z Katarzyną Cichopek. Internauci niemal nie dowierzali tym doniesieniom, w końcu nic nie zapowiadało, że taka nowina może trafić do opinii publicznej. 

To rozstanie zapewne poruszyło choreografa, jednak postanowił, że nie będzie zamykał się na miłość. Niedługo później u jego boku pojawiła się tajemnicza blondynka, która ceniła sobie prywatność, przez co fani Marcina Hakiela do tej pory nie wiedzą, jak kobieta wyglądała. Ta relacja ostatecznie nie przetrwała, jednak tancerz nie zniechęcił się, a jego serce nadal pozostawało spragnione miłości.

Niedawno były mąż Katarzyny Cichopek ponownie się zakochał, lecz tym razem nie ukrywał swojej ukochanej, a wręcz przeciwnie - bardzo szybko pokazał ją światu. Zakochani zaczęli pojawiać się na imprezach branżowych, a także bardzo chętnie zamieszczają zdjęcia oraz nagrania, podczas których pokazują, jak spędzają wspólnie czas.

Koszmar Kasi Cichopek. Hakiel zrobił jej to tuż przed ślubem i świętami, cios z całej siły

Marcin Hakiel ma poważne plany wobec ukochanej?

Marcin Hakiel nie tylko z dumą prezentuje opinii publicznej swoją ukochaną, ale ewidentnie ma wobec niej odważne, dalekosiężne plany. Może świadczyć o tym krok, na który zakochani mieli się zdecydować. Pamiątka, którą postanowili zrobić, zostanie z nimi niemal na całe życie.

Na początku listopada w sieci pojawiło się zdjęcie, z którego można wywnioskować, że tancerz i jego partnerka postanowili zrobić sobie wspólne tatuaże. Na palcu brunetki pojawiła się literka "M", która może sugerować imię "Marcin", natomiast palec tancerza przyozdobiła literka "D". W taki sposób zakochani postanowili sobie wyznać miłość?

Marcin Hakiel zamieścił nagranie z sypialni

Na Instastory Marcina Hakiela pojawiło się tym razem nowe, krótkie nagranie, na którym widać, że zakochani spędzają czas, leżąc wspólnie pod kocem i się relaksując. Początkowo kobieta z zaangażowaniem sprawdzała coś na telefonie, a tancerz, by zwrócić uwagę na siebie, z zawzięciem machał gołą stopą tuż przy jej twarzy.

Przyniosło to oczekiwane skutki, bowiem brunetka w końcu zwróciła uwagę na ukochanego i złapała delikatnie za nieco natrętną kończynę, która tak blisko niej się znalazła i zaczęła ją dotykać. Gdy tylko ukochana tancerza zrozumiała, że jest nagrywana, początkowo z uśmiechem na twarzy zapozowała, a następnie zaczęła masować stopę ukochanego, o czym głośno poinformowała internautów, którzy niedługo później mieli okazję zobaczyć to nagranie wprost z łóżka.

Marcin Hakiel z ukochaną
Instagram @marcinhakiel;Marcin Hakiel z ukochaną opublikowali frywolne nagranie z sypialni
Marcin Hakiel z ukochaną
Instagram @marcinhakiel;Marcin Hakiel z ukochaną opublikowali frywolne nagranie z sypialni