Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Hakiel pokazał zdjęcie ukochanej prosto ze... wspólnego łóżka. Sam wystąpił w stroju Borata! Przesadzili?
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 29.11.2023 21:35

Hakiel pokazał zdjęcie ukochanej prosto ze... wspólnego łóżka. Sam wystąpił w stroju Borata! Przesadzili?

KAPiF, Marcin Hakiel spędza czas z partnerką
Fot. KAPiF, Marcin Hakiel spędza czas z partnerką

Związek Marcina Hakiela i  jego nowej ukochanej cały czas się rozwija. Odkąd stał się medialny, para cały czas podsyła wokół siebie atmosferę. Tym razem jednak poszli o krok dalej, a do sieci wypłynęły ich fotki z sypialni. Zrobiło się naprawdę niezręcznie, szczególnie że tancerz pozuje w kusym kostiumie z filmu Borat.

Marcin Hakiel na nowej drodze życia

Po medialnym rozstaniu z Katarzyną Cichopek Marcin Hakiel długo wracał do siebie. Co prawda na jego drodze stawały różne kobiety, jednak dopiero obecna dziewczyna zdecydowała się pokazać z nim na salonach. Chętnie dzieli się też ich wspólnym życiem, a przy tym spędza czas z jego dziećmi.

Teraz pokazali nawet fotografie prosto z sypialni. Okazuje się, że partnerka Marcina ma nietypowe preferencje, które tancerz chętnie spełnia.

Świadek nie mógł w to uwierzyć. Jak NAPRAWDĘ wyglądało zasłabnięcie Gabriela Seweryna?

Marcin Hakiel i jego nowa dziewczyna w łóżku!

Na zdjęciach wrzuconych na InstaStory widać ukochaną tancerza, która siedzi w łóżku w maseczce w płachcie. Kobieta trzyma w ręku pilota. Trzeba przyznać, że w takim wydaniu wygląda naprawdę osobliwie.

To jednak Marcin skradł całe show. To, w jakim stroju wystąpił z pewnością, zwróciło uwagę obserwatorów. Choreograf włożył na siebie kusy kostium w zielonym kolorze, który w filmie “Borat” nosił głównym bohater. Outfit ten stał się nawet kultowy. To jednak nie koniec.

Partnerka Marcina Hakiela
Fot. Instagram/marcinhakiel, Partnerka Marcina Hakiela

Marcin Hakiel w kostiumie Borata, a jego partnerka?

Marcin napina mięśnie i posyła ukochanej piękny uśmiech, a ona postanowiła zasłonić jego przyrodzenie… obrazkiem samochodu. Dodała do tego również odpowiedni podpis. Napisała “My private Borat”, co oznacza mój osobisty Borat.

Wyszło zabawnie i nieco dziwnie zważając na to, że każdy może zobaczyć te fotografie, choćby dzieci Hakiela i Kasi Cichopek.

Przesadzili tym razem?

_de_bonbon_/Instagram, Marcin Hakiel w kostiumie Borata
Fot. _de_bonbon_/Instagram, Marcin Hakiel w kostiumie Borata