Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Mało kto wie, kim jest zięć Andrzeja Grabowskiego. Mężczyzna to gwiazda sceny muzycznej
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 22.11.2023 19:15

Mało kto wie, kim jest zięć Andrzeja Grabowskiego. Mężczyzna to gwiazda sceny muzycznej

KAPiF, Córka Andrzeja Grabowskiego
Fot. KAPiF, Córka Andrzeja Grabowskiego

Andrzej Grabowski jest niewątpliwe jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów. Mężczyzna zasłynął rolą w serialu “Świat według Kiepskich”. Okazuje się, że jego popularność przełożyła się również na córki. Jedna z nich nawet związała się z uwielbianym polskim muzykiem. Nie uwierzycie, kto zasiada obok Grabowskiego przy świątecznym stole.

Córki Andrzeja Grabowskiego

Andrzej Grabowski ma dwie córki. Jedna z nich, Zuzanna ma 40 lat, zaś młodsza Katarzyna w tym roku skończyła 32 lata. Kobiety miały okazję pozować z ojcem na ściance, a do tego aktywnie wspierają jego kolejne projekty zawodowe.

Starsza pociecha aktora sama ukończyła warszawską Szkołę Teatralną. To wydarzenie było przełomowe w jej życiu z różnych względów.

Odwróciła się dosłownie na chwilę, a ktoś wyjął jej ten produkt z koszyka. Klientka Lidla nie mogła w to uwierzyć!

Kim jest mąż starszej córki Andrzeja Grabowskiego?

Okazuje się, że właśnie na studiach spotkała swojego przyszłego męża. Poznali się na drugim roku, kiedy każde z nich miało już niejako własne towarzystwo. To niepozorne spotkanie zaowocowało ogromnym uczuciem, które trwa do dziś.

Para pobrała się w 2013 roku, a w 2011 roku na świat przyszła ich pierwsza córka Hania, a 7 lat później druga Basia. Artysta napisał nawet dla swojej ukochanej piękną piosenkę, która swego czasu królowała na wszystkich weselach.

Gdzie Zuzanna Grabowska poznała męża?

Zuzanna Grabowska, czyli córka Andrzeja związana jest z Pawłem Domagałą, który poza karierą muzyka grywa również w serialach i filmach. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że to właśnie te dwie rozpoznawalne osoby zasiadają razem do świątecznego stołu.

Co ciekawe, Zuzanna miała kilka epizodów, podczas których pojawiała się na polskich eventach. Mimo wszystko pozostaje w cieniu męża i ojca.