Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Małgorzata Tomaszewska URODZIŁA! Imię córki wróży sukces
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 20.02.2024 19:26

Małgorzata Tomaszewska URODZIŁA! Imię córki wróży sukces

KAPiF, Małgorzata Tomaszewska urodziła
KAPiF, Małgorzata Tomaszewska urodziła

Małgorzata Tomaszewska urodziła. Media obiegła informacja o tym, że córeczka dziennikarki właśnie pojawiła się na świecie. Wszyscy spieszą z gratulacjami. Malutka dostała piękne imię, które wróży jej sukces, szczególe zawodowy.

Małgorzata Tomaszewska urodziła

Małgorzata Tomaszewska powitała na świecie córeczkę. Dziewczynka przyszła na świat 18 lutego. Dumna mama jeszcze nie poinformowała o tym swoich fanów. Sprawę w swoje ręce wziął dziadek.

Podczas udzielonego wywiadu przyznał, że dziewczynka jest już na świecie. Podał także jej imię, jednak nie jest pewne, czy właśnie takie zostało jej faktycznie nadane. Jakiś czas temu na profilu dziennikarki pojawiła się bowiem sprzeczna informacja.

Derpienski ma trzy pasierbice! "Latynoski miliarder" tak je nazwał

Tomaszewska wybrała oryginalne imię

Fani długo spekulowali nad imieniem dla córki. Okazuje się, że padło na coś oryginalnego. Dziennikarka przed porodem wyjawiła, że dziewczynka będzie nosiła imię Laura. Według dziadka to się jednak nie zgadza. Podczas wywiadu z “Super Ekspressem” rozradowany Jan Tomaszewski powiedział:

Kochane kobitki! Gosia i Luiza, pomimo wielu trudności okazałyście się wspaniałe. Gratuluję szczęśliwego przyjścia na świat. Trzymajcie tak dalej.

Małgorzata Tomaszewska urodziła
Fot. Instagram.com/malgorzatatomaszewska, Małgorzata Tomaszewska urodziła

Jak ma na imię córka Małgorzaty Tomaszewskiej?

Bez względu na to czy dziewczyna uzyskała imię Laura, czy Luiza, jedno i drugie wróży jej niebywały sukces w strefie zawodowej. Z pewnością ta rozbieżność zostanie z czasem rozstrzygnięta przez mamę, która jak na razie poświęca się córeczce i dochodzi do siebie.

Gratulujemy mamie i czekamy na pierwsze zdjęcia maluszka! 

Instagram.com/malgorzatatomaszewska, Małgorzata Tomaszewska urodziła
Fot. Instagram.com/malgorzatatomaszewska, Małgorzata Tomaszewska urodziła