Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Derpienski ma trzy pasierbice! "Latynoski miliarder" tak je nazwał
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 20.02.2024 09:10

Derpienski ma trzy pasierbice! "Latynoski miliarder" tak je nazwał

Caroline Derpienski
KAPiF;Ukochany Caroline Derpienski ma trzy córki

W ostatnim czasie Krzysztof Stanowski postanowił prześwietlić karierę Caroline Derpienski, a na podstawie ich długich rozmów oraz zebranych materiałów, stworzył obszerne nagranie, w którym wyjaśnia jej fenomen. Przy okazji wspomniał o jej “latynoskim miliarderze”, który według ustaleń dziennikarza, w rzeczywistości ma być Krzysztofem Porowskim z Sosnowca. Biznesmen ma trzy córki o nietypowych imionach.

Caroline Derpieński szturmem podbiła media

Jakiś czas temu w rodzimych mediach niespodziewanie pojawiła się Caroline Derpienski i szybko wzbudziła ogromne zainteresowanie, a wszystko za sprawą jej nieoczywistych i kontrowersyjnych wypowiedzi. Celebrytka bez ukrywanej skromności mówi o swoich osiągnięciach, o majątku, jakiego jest właścicielką i zamiłowaniu do luksusu.

Z racji swoich odważnych słów dotyczących spraw majątkowych, Caroline Derpienski została okrzyknięta “dollarsową królową”, co najwidoczniej schlebia celebrytce. Gwiazda mediów ewidentnie czerpie radość z tego zainteresowania, co rusz serwując internautom ogrom emocji.

Caroline Derpienski
fot. KAPIF;Ukochany Caroline Derpienski ma trzy córki
Caroline Derpienski zaskoczyła nowym wyglądem. Naturalny look

Z kim związała się Caroline Derpienski?

Krzysztof Stanowski, tuż po tym, jak postanowił prześwietlić bollywoodzką karierę Natalii Janoszek, zarzucając jednocześnie aktorce kłamstwa dotyczące jej osiągnięć, zdecydował się na pracę nad kolejnym materiałem. Tym razem poruszył temat Caroline Derpienski. Specjalnie udał się do Miami, by spotkać się z celebrytką i poznać jej “dollarsowe życie”, a następnie swoimi odkryciami podzielić się z internautami. Co takiego odkrył dziennikarz?

Część swojego materiału poświęcił nie tylko medialnej gwieździe, ale także jej partnerowi, który, według słów Caroline Derpienski, miał być Latynosem o imieniu Jack. Krzysztof Stanowski wyjawił, że jej wybrankiem jest jednak polski biznesmen, Krzysztof Porowski.

Dżak tak naprawdę ma na imię Krzysiek, Krzysztof Porowski. Zjedliśmy dwie kolacje i obiad, przegadaliśmy kilka godzin. Krzysztof jest postacią, której do końca nie umiem zrozumieć [...] Lubi imponować, rzucać się w oczy i popycha Karolinę do tego, by była popularna. On ją inspiruje, wymyśla akcje [...] Jest osobą, która stoi za Karoliną Derpienską i popycha ja w tę stronę, żeby była popularna, dlatego nie ma Karoliny bez Krzysztofa - wyjaśnił w nagraniu Krzysztof Stanowski.

Caroline Derpienski
fot. KAPIF;Ukochany Caroline Derpienski ma trzy córki

Partner Caroline Derpienski ma trzy córki

Z informacji, jakie przekazał Krzysztof Stanowski, partner Caroline Derpienski jest biznesmenem, który w latach 90. miał pojawiać się na listach najbogatszych Polaków. A jak się poznali? Dziennikarz wyjaśnił, że do ich spotkania doszło podczas wyborów Miss Elite, organizowanych przez firmę mężczyzny.

Elite Club Monaco, gdzie za wszystkie, no może za większość sznurków pociąga pan Krzysztof, zorganizował wybory Miss Elite 2020 i tam II Wicemiss została Karolina Derpienska. W nagrodę, jakie to piękne, jakie to romantyczne (...), wygrała tygodniowy wyjazd do Miami. I to był ten moment, który zmienił jej życie, życie pana Krzysztofa oraz polski show-biznes - tłumaczył dziennikarz na nagraniu.

Co ciekawe, Krzysztof Stanowski wspomniał także o dzielącej ich różnicy wieku. Okazuje się, że partnerów dzieli 40 lat, a w momencie, gdy się poznali, Caroline Derpienski miała zaledwie 17 lat, zaś Krzysztof Porowski 57.

Biznesmen jest również ojcem trzech córek o bardzo oryginalnych imionach: Anna, Ashley i Kelly. Według ustaleń Krzysztofa Stanowskiego, młode kobiety miały okazję zagrać epizodyczne role w filach reżyserowanych przez Patryka Vegę: w “Botoksie” oraz w “Kobietach Mafii”.

Caroline Derpienski
fot. KAPIF;Ukochany Caroline Derpienski ma trzy córki