Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Caroline Derpienski wystartuje w wyborach? Stanowski ujawnia
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 17.02.2024 18:20

Caroline Derpienski wystartuje w wyborach? Stanowski ujawnia

Caroline Derpienski i Krzysztof Stanowski
KAPiF/YouTube @Kanał Zero;Caroline Derpienski wystartuje w wyborach?

Jakiś czas temu Krzysztof Stanowski prześwietlił karierę Natalii Janoszek i doszedł do wniosków, że jest ona nad wyraz rozdmuchana. Następnie na tapetę wziął Caroline Derpienski, która niespodziewanie pojawiła się w mediach i szybko wywołała ogrom kontrowersji z powodu swoich niekonwencjonalnych wypowiedzi. Do jakich informacji dotarł? Wspomniał o planach celebrytki. Czyżby chciała wziąć udział w wyborach?

Caroline Derpieński szturmem podbiła media

Jakiś czas temu Caroline Derpienski pojawiła się w polskich mediach i szybko wzbudziła ogromne zainteresowanie. Przyczynami tej nieukrywanej chęci poznania i dowiedzenia się, kim jest charyzmatyczna celebrytka, były jej nieoczywiste wypowiedzi, przepełnione niejednokrotnie kontrowersjami. Kobieta otwarcie mówi o swojej miłości do luksusu i chętnie wspominała nie tylko o ukochanym Jacku, ale także o bogactwie, którego jest w posiadaniu.

Caroline Derpienski z powodu zamiłowania do życia w luksusie i jawnym chwaleniu się pokaźnym majątkiem, w pewnym momencie zyskała miano “dollarsowej królowej” i można przypuszczać, że to określenie wcale jej nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie - może z dumą je nosić, bowiem obrazuje ono chęć ukazywania posiadanego dobytku.

Caroline Derpienski
fot. KAPIF;Caroline Derpienski wystartuje w wyborach?
Caroline Derpienski próbowała ukraść męża uczestniczce show TVN? Do sieci miały trafić jej wiadomości

Krzysztof Stanowski wziął pod lupę Caroline Derpienski

Jakiś czas temu Krzysztof Stanowski postanowił prześwietlić bollywoodzką karierę Natalii Janoszek, a w konsekwencji jego działań powstał obszerny materiał, w którym mówił o dokonaniach aktorki poza granicami kraju. Wyjawił wówczas, że jej artystyczne dokonania miały być kłamstwem.

Następnie na tapetę wziął Caroline Derpienski, a nawet udał się do Miami, by spotkać się z “dollarsową królową” i poznać jej bogate życie. Do jakich wniosków doszedł dziennikarz? Jednym z tematów, jaki poruszył w swoim materiale, był ukochany celebrytki - Jack. Mężczyzna jednak prosił, by nie był nagrywany, a najlepiej, żeby jego wątek był pominięty. Kim jest wybranek celebrytki?

Dżak tak naprawdę ma na imię Krzysiek, Krzysztof Porowski. Zjedliśmy dwie kolacje i obiad, przegadaliśmy kilka godzin. Krzysztof jest postacią, której do końca nie umiem zrozumieć [...] Lubi imponować, rzucać się w oczy i popycha Karolinę do tego, by była popularna. On ją inspiruje, wymyśla akcje [...] Jest osobą, która stoi za Karoliną Derpienską i popycha ja w tę stronę, żeby była popularna, dlatego nie ma Karoliny bez Krzysztofa - powiedział dziennikarz na nagraniu.

Krzysztof Stanowski
kadr YouTube @Kanał Zeo;Caroline Derpienski wystartuje w wyborach?

Caroline Derpienski weźmie udział w wyborach?

Krzysztof Stanowski w swoim materiale poruszył wiele intrygujących tematów, jednak jeden mógł szczególnie przykuć uwagę internatów, bowiem dziennikarz wspomniał o wyborach prezydenckich, które nieuchronnie się zbliżają. Czyżby Caroline Derpieński miała w nich wystartować?

Powiedział jednego dnia: “Karolina, ty będziesz startowała w wyborach prezydenckich”. Ja mówię: “Chyba jest za młoda”. On powiedział: “No tak, za młoda, ale to w prezydenckich, ale na prezydenta Warszawy wystartujesz”. Ona mówi: “Co? Nic o tym nie wiem”, a on mówi: “Jeszcze ci zapomniałem o tym powiedzieć, ale powinnaś wystartować w wyborach prezydenckich” - powiedział w swoim materiale Krzysztof Stanowski, przytaczając rozmowę z Krzysztofem i Karoliną.

Caroline Derpienski
fot. KAPIF;Caroline Derpienski wystartuje w wyborach?