Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Cejrowski padł ofiarą oszustwa. "Najgorszy dzień w jego życiu"
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 20.02.2024 13:49

Cejrowski padł ofiarą oszustwa. "Najgorszy dzień w jego życiu"

Wojciech Cejrowski
AKPA;Wojciech Cejrowski padł ofiarą podłego oszustwa

Wojciech Cejrowski niemal od początku swojej medialnej kariery budzi ogromne kontrowersje, a wszystko za sprawą jego poglądów, które śmiało wygłasza i komentarzy, które bywają niezbyt subtelne. Niestety podróżnik w ostatnim czasie padł ofiarą oszustwa.

Wojciech Cejrowski znany skandalista

Wojciech Cejrowski swoją telewizyjną rozpoczął ponad 30 lat temu, gdzie występował u boku Wojciecha Manna w “Non Stop Kolor” emitowanym na antenie TVP2. Następnie miał okazję wystąpić w kilku interesujących programach, jednak to “Wojciech Cejrowski - Boso przed świat” przyniosło mu największą popularność. Jest to format podróżniczy, gdzie prezenter zabiera swoich widzów w odległe zakątki świata, by pokazać im, jak wygląda tamtejsze życie.

Oglądający zwrócili uwagę jednak na wypowiedzi podróżnika, który wprawdzie z zaangażowaniem oddawał się pracy przed kamerą, jednak nie szczędził przy tym kontrowersyjnych wypowiedzi, a także nieoczywistych zachowań. Jedno z nich miało trafić nawet na sądową wokandę.

Wojciech Cejrowski
fot. KAPIF;Wojciech Cejrowski padł ofiarą podłego oszustwa
Wojciech Cejrowski podejrzany o znęcanie się nad zwierzęciem? Sprawa trafiła do prokuratury

Wojciech Cejrowski znany jest przede wszystkim z kontrowersyjnych wypowiedzi

Choć dla wielu widzów znakiem rozpoznawczym Wojciecha Cejrowskiego są kolorowe, wzorzyste koszule i bose stopy, nie można zapomnieć o tym, że cechują go także odważne, a często nawet kontrowersyjne wypowiedzi i nieoczywiste zachowania. Jego światopogląd i osobliwe komentarze jednak nie wszystkim przypadają do gustu.

Internauci niejednokrotnie oskarżali podróżnika o poglądy seksistowskie, homofobiczne, a nawet o ksenofobię. Pomimo tych odważnych oskarżeń, Wojciech Cejrowski nieustannie cieszy się dużą popularnością. To właśnie ją postanowili wykorzystać nieuczciwi ludzie. W jaki sposób?

Wojciech Cejrowski
fot. KAPIF;Wojciech Cejrowski padł ofiarą podłego oszustwa

Wojciech Cejrowski został ofiarą oszustwa. W sieci pojawiło się jego przerobione zdjęcie

W mediach społecznościowych, a konkretniej na Facebook'u, pojawiło się niedawno zdjęcie popularnego podróżnika, które wraz z kontrowersyjnym tytułem miało nakłaniać internautów do wejścia w podejrzany link. Na fotografii, która natychmiast przykuła wzrok użytkowników social mediów, widać poobijanego i posiniaczonego celebrytę.

Już na pierwszy rzut oka widać, że zdjęcie Wojciecha Cejrowskiego poddane zostało dość nieudolnej obróbce graficznej, ale wiele starszych osób może się w porę nie zorientować, że ma do czynienia z oszustwem. Podróżnik na fotce ma siniaka na czole, podbite oko i dziwne wybroczyny na twarzy. Fotografia z podpisem: “To najgorszy dzień w jego życiu”, ma wywoływać kontrowersje i skłonić nieświadomych internautów do kliknięcia w podejrzany - najprawdopodobniej również zawirusowany - link. W ostatnim czasie podobne próby oszustwa podejmowane były również przy użyciu przerobionych zdjęć, m.in. Szymona Hołowni i Macieja Kurzajewskiego. Warto przed kliknięciem w link z sensacyjnym tytułem dokładnie przyjrzeć się podejrzanemu postowi i upewnić się, że nie mamy do czynienia z nielegalnym działaniem. 

Wojciech Cejrowski
Facebook @Polskie Wiadomości;Wojciech Cejrowski padł ofiarą podłego oszustwa