Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Małgorzata Ostrowska-Królikowska wspomina Pawła Królikowskiego. Swój "głos" dołączył też Antoni Królikowski
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 27.02.2023 18:11

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wspomina Pawła Królikowskiego. Swój "głos" dołączył też Antoni Królikowski

None
KAPiF, Instagram @malgorzata_ok

27 lutego 2020 roku odszedł uwielbiany przez widzów aktor Paweł Królikowski. W trzecią rocznicę śmierci wspomina go żona Małgorzata i syn Antoni.

Paweł Królikowski odszedł trzy lata temu

Trzy lata temu polskie środowisko filmowe ogarnęła żałoba. Na początku 2020 roku odszedł znany i ceniony aktor Paweł Królikowski. Widzowie doskonale pamiętają go między innymi z roli Kusego w "Ranczu" czy profesora Sławomira Starzyńskiego w serialu "Na dobre i na złe". Sympatię publiczności zdobył również jako juror programu "Twoja twarz brzmi znajomo". 

27 lutego minęły trzy lata od śmierci słynnego polskiego artysty, który przegrał nierówną walkę z chorobą neurologiczną. Śmierć Pawła Królikowskiego była potężnym ciosem dla jego rodziny, a Małgorzata Ostrowska-Królikowska co roku w rocznicę śmierci ukochanego męża czule go wspomina.

Radek Liszewski schudł 25 kilogramów. Gwiazdor Weekendu nie przypomina siebie sprzed lat

Małgorzata Królikowska wspomina Pawła Królikowskiego

Tak też wydarzyło się w tym roku. Aktorka udostępniła na Instagramie poruszającą relację, w której oddała hołd pamięci zmarłego męża. Z opisu wynika, że żona Pawła Królikowskiego bardzo za nim tęskni, a żal po jego odejściu nadal nie minął.

Małgorzata Ok.webp

- Serca nie gasną - napisała pod zdjęciem z zapaloną świecą.  W następnej relacji pojawiło się również czarno-białe zdjęcie uśmiechniętego Pawła Królikowskiego.

Antoni Królikowski publicznie upamiętnił ojca

Zmarłego ojca upamiętnił również Antoni Królikowski. Mężczyzna udostępnił post opublikowany przez festiwal, jakiemu patronuje zmarły aktor. - Już trzeci rok bez Ciebie - czytamy w opisie zdjęcia.

paweł królikowski.webp

Paweł Królikowski pozostał w sercu i pamięci najbliższych. Choć od śmierci aktora minęły już trzy lata, jego rodzina nadal przeżywa ogromny ból i żal związany z jego stratą.

Śledź najnowsze newsy na Twitterze Gońca: https://twitter.com/GoniecPL