Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Maja Ostaszewska pokazała syna. Trudno oderwać od nich wzrok
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 05.03.2024 08:10

Maja Ostaszewska pokazała syna. Trudno oderwać od nich wzrok

Maja Ostaszewska
Fot. KAPiF

Podczas gali Orły 2024 na ściance dla gwiazd i fotoreporterów zrobiło się bardzo tłoczno. Wśród wielu artystów pozujących do zdjęć największą uwagę skradła Maja Ostaszewska, która nieoczekiwanie pojawiła się razem z synem. Młodzieniec już zdążył przerosnąć swoją mamę, trudno oderwać od niego wzrok. Jak razem wypadli?

Plejada gwiazd na Orłach 2024

Komentarz, jakoby na największej polskiej imprezie poświęconej kinematografii pojawiły się tłumy, nie był ani trochę przesadzony. Na czerwonym dywanie stanęła cała plejada aktorek znanych z filmów i seriali.

Czas dla fotoreporterów znalazła m.in. dostojna Magdalena Cielecka, niedoszły reprezentant Polski na Eurowizji Maciej Musiałowski, gwiazda serialu "Kiedy ślub?" Magdalena Popławska i ubrana w krwisto czerwoną kreację Danuta Stenka. To jednak nie oni, a Maja Ostaszewska zdołała skraść show. Jak wyglądała?

Danuta Stenka
Danuta Stenka. Fot. KAPiF
Tylko u nas: Dorota z "Rolnika" o relacji z Waldkiem. Nadal są razem?

Orły 2024. Maja Ostazewska zaskoczyła nie tylko kreacja

Maja Ostaszewska ma stałe miejsce w panteonie cenionych rodzimych artystek. Na gali Orły 2024 pojawiła się za sprawą obrazu, który szerokim echem odbił się nie tylko w Polsce, ale całej Europie. Mowa o "Zielonej granicy", w której wystąpiła pod reżyserską batutą Agnieszki Holland.

Aktorka z uśmiechem na twarzy pojawiła się na ściance i chętnie pozowała do zdjęć, cierpliwie obracając się w każdą ze stron wskazanych przez fotografów. Można więc było uważnie przyjrzeć się jej sukience. 

51-latka na filmową galę roku założyła na siebie szałową i iście karnawałową odblaskową stylizację - długa i czarna suknia doskonale mieniła się w obiektywach. Dużą uwagę zwracał także fantazyjny pionowy dekolt odraz drapieżna fryzura zaczesana do tyłu. Jak zaś wyglądał jej syn?

Maja Ostaszewska
Maja Ostaszewska. Fot. KAPiF

Orły 2024. Maja Ostaszewska pokazała syna

Maja Ostaszewska na galę Orły 2024 przyszła razem z ukochaną pociechą, chociaż to określenie kompletnie nie pasuje do brylującego na wydarzeniu młodzieńca. Wszak chłopak ma już 17 lat i zdążył przerosnąć swoją mamę. Gdy oboje stanęli obok siebie, nie sposób było nie zwrócić uwagi na ich podobne rysy twarzy, oczy i mimikę.

Syn Mai Ostaszewskiej zadebiutował w eleganckim i modnym garniturze. Waszym zdaniem też ich podobieństwo jest rozbrajające i trudno oderwać od nich wzrok?

Maja Ostaszewska
Maja Ostaszewska pokazała syna. Fot. KAPiF
Maja Ostaszewska
Maja Ostaszewska pokazała syna. Fot. KAPiF
Maja Ostaszewska
Maja Ostaszewska pokazała syna. Fot. KAPiF