Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Magdalena Stępień wspomniała pogrzeb synka, doszło do druzgoczących scen. "Są granice zdrowego zachowania"
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 05.01.2023 14:07

Magdalena Stępień wspomniała pogrzeb synka, doszło do druzgoczących scen. "Są granice zdrowego zachowania"

Magdalena Stępień otworzyła się na temat pogrzebu syna Oliwiera
Instagram.com/magdalena___stepien

Magdalena Stępień po raz kolejny zabrała głos na temat śmierci swojego synka, Oliwiera. Była partnerka Jakuba Rzeźniczaka, prosząca o poszanowanie prywatności, ponownie publicznie rozdrapała rany dotyczące wydarzeń z pogrzebu dziecka. Nie ukrywa, że doszło do czegoś, co przekroczyło jej granice.

Magdalena Stępień opowiedziała o pogrzebie syna Oliwiera

Magdalena Stępień ponownie udzieliła wywiadu, gdzie porusza temat syna Oliwiera. Jest to o tyle zaskakujące, że publicznie prosi o poszanowanie żałoby i uderza w serwisy publikujące wiadomości na jej temat, ale nie przeszkadza jej to w udzielaniu kolejnych wypowiedzi na tematy prywatne.

Tym razem Magdalena Stępień postanowiła wrócić pamięcią do pogrzebu małego Oliwiera. Modelka znana z udziału w programie "Top Model" nie ukrywa, że nie spodziewała się tego, co zobaczyła podczas uroczystości pogrzebowych.

W rozmowie z party.pl jasno odniosła się do obecności fotoreporterów w czasie pogrzebu Oliwiera. Magdalena Stępień nie przebierała w słowach i nie ukrywała, że było to dla niej za dużo.

Magdalena Stępień uważa, że przekroczone zostały granice

Była partnerka Jakuba Rzeźniczaka wskazała, że paparazzi obecni na pogrzebie przekroczyli granice. Prywatny moment, o którym wielokrotnie opowiadała w mediach, stał się czymś publicznym, a na to Magdalena Stępień w dniu pogrzebu dziecka nie była gotowa.

- Każdy odpowiada za siebie i za to, co robi. Rozumiem, że są media, ze klikalność musi być, ale są pewne granice zdrowego rozsądku i pewne granice zdrowego zachowania. Myślę, że każdy wie, co zrobił i każdy wie, czy to było ok, czy nie. Ja tego nie będę oceniała - i tyle - stwierdziła Magdalena Stępień w rozmowie z party.pl.

Magdalena Stępień szczerze o śmierci dziecka

Wcześniej podczas wizyty w podcaście "Zdanowicz. Pomiędzy wersami" Magdalena Stępień opowiedziała o tym, co spotkało ją po śmierci małego Oliwiera. Matka dziecka Jakuba Rzeźniczaka zalana została niezrozumiałą falą hejtu.

Gwiazda "Top Model" słyszała i czytała okropne i podłe komentarze od obcych ludzi. Wszystko w czasie, gdy pogrążona była w żałobie po śmierci dziecka, o które walczyła do końca mimo bezlitosnych diagnoz lekarzy.

- Strata dziecka to jest taki moment, kiedy umiera cząstka ciebie razem z dzieckiem. Cały świat się zawala. Próbujesz się podnieść dla siebie i dla innych, dla swojego anioła w niebie, próbujesz walczyć i działać dalej, ale już to życie takie nie jest. Ja na tę chwilę nie mam wielkich marzeń - mówiła pogrążona w smutku Magdalena Stępień.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: party.pl, pomponik.pl