Rozrywka.Goniec.pl

Instagram.com/magdalena___stepien

Magdalena Stępień wspomniała pogrzeb synka, doszło do druzgoczących scen. "Są granice zdrowego zachowania"

5 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Magdalena Stępień po raz kolejny zabrała głos na temat śmierci swojego synka, Oliwiera. Była partnerka Jakuba Rzeźniczaka, prosząca o poszanowanie prywatności, ponownie publicznie rozdrapała rany dotyczące wydarzeń z pogrzebu dziecka. Nie ukrywa, że doszło do czegoś, co przekroczyło jej granice.

Magdalena Stępień opowiedziała o pogrzebie syna Oliwiera

Magdalena Stępień ponownie udzieliła wywiadu, gdzie porusza temat syna Oliwiera . Jest to o tyle zaskakujące, że publicznie prosi o poszanowanie żałoby i uderza w serwisy publikujące wiadomości na jej temat, ale nie przeszkadza jej to w udzielaniu kolejnych wypowiedzi na tematy prywatne.

Tym razem Magdalena Stępień postanowiła wrócić pamięcią do pogrzebu małego Oliwiera. Modelka znana z udziału w programie "Top Model " nie ukrywa, że nie spodziewała się tego, co zobaczyła podczas uroczystości pogrzebowych.

W rozmowie z party.pl jasno odniosła się do obecności fotoreporterów w czasie pogrzebu Oliwiera. Magdalena Stępień nie przebierała w słowach i nie ukrywała, że było to dla niej za dużo.

Magdalena Stępień uważa, że przekroczone zostały granice

Była partnerka Jakuba Rzeźniczaka wskazała, że paparazzi obecni na pogrzebie przekroczyli granice. Prywatny moment, o którym wielokrotnie opowiadała w mediach, stał się czymś publicznym, a na to Magdalena Stępień w dniu pogrzebu dziecka nie była gotowa.

- Każdy odpowiada za siebie i za to, co robi. Rozumiem, że są media, ze klikalność musi być, ale są pewne granice zdrowego rozsądku i pewne granice zdrowego zachowania. Myślę, że każdy wie, co zrobił i każdy wie, czy to było ok, czy nie. Ja tego nie będę oceniała - i tyle - stwierdziła Magdalena Stępień w rozmowie z party.pl.

Magdalena Stępień szczerze o śmierci dziecka

Wcześniej podczas wizyty w podcaście "Zdanowicz. Pomiędzy wersami" Magdalena Stępień opowiedziała o tym, co spotkało ją po śmierci małego Oliwiera. Matka dziecka Jakuba Rzeźniczaka zalana została niezrozumiałą falą hejtu.

Gwiazda "Top Model " słyszała i czytała okropne i podłe komentarze od obcych ludzi. Wszystko w czasie, gdy pogrążona była w żałobie po śmierci dziecka, o które walczyła do końca mimo bezlitosnych diagnoz lekarzy.

- Strata dziecka to jest taki moment, kiedy umiera cząstka ciebie razem z dzieckiem . Cały świat się zawala. Próbujesz się podnieść dla siebie i dla innych, dla swojego anioła w niebie, próbujesz walczyć i działać dalej, ale już to życie takie nie jest. Ja na tę chwilę nie mam wielkich marzeń - mówiła pogrążona w smutku Magdalena Stępień .

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: party.pl, pomponik.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Kuba Wojewódzki i Janusz Palikot czują się niewinni. Inaczej sądzi prokuratura
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Niechlubne fakty z życia Kory Jackowskiej. Przez zdradę jej ukochany chciał popełnić rozszerzone samobójstwo
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Grał "Znachora". Jak potoczyło się życie Jerzego Bińczyckiego? Aktor długo szukał szczęścia
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Kilka lat temu Jacek Borkowski stracił żonę, teraz zdobył się na gorzkie wyznanie. "Siedzę sam"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Celine Dion jest nieuleczalnie chora. Musiała podjąć trudną decyzję, fani są załamani
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Niepokojące sceny na lotnisku, gwiazda disco polo nagle zasłabła. Muzycy ruszyli na pomoc
Czytaj więcej >
Agata Jaroszewska

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]