Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Lawina komentarzy po "Mam talent". Widzowie ocenili nową edycję
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 03.03.2024 07:51

Lawina komentarzy po "Mam talent". Widzowie ocenili nową edycję

Mam talent
Lawina komentarzy po "Mam talent". Fot. AKPA

Pierwszy odcinek 15. sezonu "Mam talent" z nowymi prowadzącymi i jurorami już za nami. Jak ocenili go surowi widzowie? Zwrócono uwagę na kilka ważnych kwestii, spośród których jedna ewidentnie wychodziła na pierwszy plan. O czym mowa?

Absurdalny występ jako pierwszy na scenie 15. sezonu "Mam talent"

Nowa edycja "Mam talent" zaczął się z przytupem. Pierwszą uczestniczką została kobieta podwieszająca się na włosach (!), co w składzie nowej komisji oceniającej wywołało mieszane odczucia. Julia Wieniawa obawiała się, że występ będzie dla uczestniczki bolesny. Stojąca za kulisami Agnieszka Woźniak-Starak wyznała, że ją boli… od samego patrzenia.

Kolejne prezentacje okazały się równie widowiskowe, więc jurorzy mieli co robić. Agnieszka Chylińska (przewodnicząca), Marcin Prokop (wcześniej gospodarz formatu) i debiutująca w nowej roli Julia Wieniawa zdali egzamin?

Mam talent
Lawina komentarzy po "Mam talent". Fot. kadr z programu Mam talent, prod. TVN, wyd. 2024 r., Player
"Mam talent": Nie żyje gwiazda programu, porywał tłumy. "Sprawiał, że wierzyliśmy w niezwykłość"

Nowe jury "Mam talent" pierwszy raz razem

Oczy widzów "Mam talent" zostały zwrócone szczególnie na najmłodszą gwiazdę zasiadającą za panelem jurorskim. Poczucie humoru i luzacki styl Agnieszki Chylińskiej i Marcina Prokopa są dobrze znane, największą ciekawość wzbudzało więc to, jak spisze się Julia Wieniawa.

Tuż po zakończeniu pierwszego odcinka w mediach społecznościowych pojawiły się opinie. Internauci odnieśli się do zachowania celebrytki, a także całości odświeżonego show. Co najbardziej ich rozsierdziło?

Mam talent
Lawina komentarzy po "Mam talent". Fot. AKPA

Widzowie ocenili "Mam talent". Jeden szczegół zwrócił ich uwagę

Punktem zapalnym dla fanów "Mam talent" oprócz braku nowej czołówki (obecna nadawana jest od samego początku) okazała się częstotliwość, z jaką emitowane są reklamy. Były, co nie dziwi, zbyt częste i przez nie nie dało się dostatecznie skupić na występach.

  • Ta reklama i jeden występ, przesada…
  • Nie dawajcie reklam po trzech występach, bo to wkurza.
  • Gorzej niż na Polsacie. Nie da się tego z reklamami oglądać - uznali użytkownicy sieci.

Wirtualna społeczność wypunktowała też debiut Julii Wieniawy. Okazuje się, że większość przyjęła ją pozytywnie i uznano, że godnie zastąpiła Małgorzatę Foremniak.

  • Podoba mi się zestaw nowych jurorów - dowcip, intelekt i power
  • Julka super. Kogoś z młodym spojrzeniem było nam trzeba
  • Ten program potrzebował takiej osoby, jak Julka! Zmiany na plus
  • Było genialnie. Julia, jesteś niesamowita w tym składzie, to mistrzowska zmiana - ocenili.

Można zatem uznać, że po dłuższej przerwie fani "Mam talent" stęsknili się za ulubionym formatem, a zaordynowane odświeżające zmiany były strzałem w dziesiątkę. Ciekawe, czy będzie to zauważalne również w statystykach dotyczących oglądalności, bo poprzednie sezony w tej kwestii nie radziły sobie najlepiej.