Rozrywka.Goniec.pl

YouTube

"Kuchenne rewolucje". Ostra kłótnia Magdy Gessler i właściciela lokalu. "Coś nieprawdopodobnego"

24 Marca 2023

Autor tekstu:

Weronika Uszakiewicz

Ekipa "Kuchennych rewolucji" zawitała do Wrocławia, by pomóc właścicielowi restauracji "Margaret". Niestety właściciel lokalu i Magda Gessler nie potrafili znaleźć wspólnego języka. W trakcie programu doszło do zdumiewających scen. Jak zakończyła się rewolucja?

"Kuchenne rewolucje". Magda Gessler została obrażona przez właściciela restauracji

Podczas czwartego odcinka 26. sezonu "Kuchennych rewolucji" już pod początku nie brakowało emocji. Magda Gessler zamówiła trzy dania, po czym narzekała na wyjątkowo długi czas oczekiwania. 

Kiedy potrawy w końcu do niej dotarły, czekało na nią kolejne rozczarowanie. Restauratorka chciała opuścić lokal po drugim posiłku, jednak kelnerka namówiła ją na skosztowanie jeleniny. Mięso okazało się jednak... wieprzowiną.

- Co to? To nie jelenina. To wieprzowina. Dziękuję bardzo - stwierdziła Magda Gessler.

Marta Kubacka Dawid Kubacki

Msza w intencji walczącej o życie Marty Kubackiej. Z ambony padły poruszające słowa

CZYTAJ DALEJ

"Kuchenne rewolucje". Warunki panujące w lokalu zaskoczyły Magdę Gessler

Kolejnego dnia Magda Gessler spotkała się z właścicielem restauracji, by omówić szczegóły rewolucji. Kiedy weszła do kuchni, doznała szoku. Panował tam ogromny bałagan i chaos.

- Pan nie oglądał "Kuchennych rewolucji"? Nie oglądał pan? No to co pan k***a mnie przyjmuje z czymś takim? Pana pogięło? - pytała restauratorka. 
Następny dzień również dostarczył emocji. Między restauratorką a właścicielem "Margaret" ponownie doszło do ostrej wymiany zdań.

- Kasa się liczy. Andrzej, kasa. C***a będzie z kasy, rozumiesz? Albo ci się to w tej głowie zmieni, albo ja tutaj nic nie robię. Dla mnie podstawą jest szacunek do gościa i do pracownika. Jeśli go nie masz, to ja nie mam ochoty ci pomagać - uznała gwiazda TVN. - Myślę, że mam - odpowiedział mężczyzna. - Nie masz szacunku ani do siebie, ani do ludzi - odparła Gessler.

Choć Magda Gessler ostatecznie podjęła się wyzwania, miała wiele obaw co do powodzenia rewolucji. Gwiazda TVN podejrzewała, że po pewnym czasie wszystko wróci do stanu pierwotnego.

- Nie mam wiary w was, ale daję wam szansę. Chociaż powiem szczerze, że jak to się uda, to będzie jeden z większych absurdów - skwitowała Magda Gessler.
 

"Kuchenne rewolucje". Uczestnik programu obraził Magdę Gessler

Podczas przygotowań do finałowej kolacji doszło do kłótni między Magdą Gessler a właścicielem restauracji. Mężczyzna wypomniał restauratorce wiek.

- Proszę się nie popisywać. W 1980 r. to ja miałem 12 lat. Pani miała więcej. Może się zamienimy rolami - powiedział Robert. 

- To jest coś nieprawdopodobnego. Jeszcze żaden mężczyzna mnie nie obraził, mówiąc, ile mam lat. Czy jestem starsza, czy jestem młodsza. Tutaj będą wszyscy zeznawać przeciwko mnie. Jak ja mam tu zostać? Jak ja mam tu zostać i wam pomóc? Niestety, ten człowiek sam się załatwił - odpowiedziała wzburzona Gessler. 

Ostatecznie udało im się jednak dojść do porozumienia. Właściciel przeprosił restauratorkę i przyznał się do błędu. Finałowa kolacja się odbyła, a zaserwowane dania bardzo smakowały gościom. Po kilku tygodniach Magda Gessler ponownie odwiedziła Wrocław i była zachwycona zmianami, jakie zaszły w restauracji.

poszukiwany

Policja z całego kraju szuka tego mężczyzny. Trudno uwierzyć, czego miał się dopuścić, haniebny czyn

CZYTAJ DALEJ
"Dzień dobry TVN". Paulina Krupińska i Damian Michałowski wyprowadzeni z równowagi

"Dzień dobry TVN". Paulina Krupińska i Damian Michałowski wyprowadzeni z równowagi

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Kuchenne rewolucjeMagda Gessler

Podobne artykuły

Telewizja

Miliony Polaków w końcu się doczekało. Dziś wieczorem włączą Polsat i długo nie zmienią programu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Dramat Bartka z "Chłopaków do wzięcia". Wielką miłość brutalnie przerwała nagła śmierć
Czytaj więcej >

Telewizja

„Stanley” z "Chłopaków do wzięcia" sam wyremontował swój dom. Włożył w to dużo czasu i pracy
Czytaj więcej >

Telewizja

Wzruszające zakończenie wątku z Emilianem Kamińskim w „M jak Miłość”. Nie sposób się nie wzruszyć
Czytaj więcej >

Telewizja

Katarzyna Cichopek przyszła na Telekamery bez Macieja Kurzajewskiego. Wyjawiła dlaczego się nie pojawił
Czytaj więcej >

Telewizja

"Kuchenne Rewolucje". Magda Gessler nie wytrzymała. Z jej ust padły ostre słowa
Czytaj więcej >
Weronika Uszakiewicz

Redaktorka portalu Goniec.pl. Z zawodu jest dziennikarką, z zamiłowania - artystką. W wolnych chwilach zajmuje się malarstwem. Uwielbia trzymające w napięciu książki i filmy kryminalne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]