Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Koniec dylematu? Biedronka zakasowała Lidla i rozdaje pieniądze!
Maja Szewczak
Maja Szewczak 16.02.2024 09:07

Koniec dylematu? Biedronka zakasowała Lidla i rozdaje pieniądze!

Biedronka
Koniec dylematu? Biedronka zakasowała Lidla i rozdaje pieniądze!/ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Od kilku lat Biedronka i Lidl zawzięcie rywalizują o sympatię Polaków - w ostatnim czasie batalia ta przybrała szczególnej intensywności, gdy popularna sieć z owadem w logo zaczęła wysyłać klientom SMS, w których jawnie uderzała w konkurencję. Wygląda na to, że to nie było jej ostatnie słowo - wytoczono ciężkie działa.

Biedronka rzuca wyzwanie Lidlowi? Przygotowała wyjątkową ofertę

Biedronka właśnie wystartowała z nową promocją, która z pewnością spodoba się stałym bywalcom jej sklepów. Okazuje się, że dzięki nowej ofercie można znacznie się wzbogacić, nie robiąc przy tym nic szczególnego. Wiele wskazuje na to, że sieć zakasowała konkurencję. Co na to Lidl?

Na czym polega nowa promocja Biedronki? Popularna sieć sklepów oferuje... nawet 800 zł na kolejne zakupy. Specjalna akcja pod nazwą "szczęśliwe paragony" potrwa do 29 lutego 2024 roku i wziąć w niej udział może każdy - wystarczy spełnić konkretne warunki. Co trzeba zrobić, aby dostać pieniądze na zakupy w Biedronce?

Do 29.02.2024 roku przy zakupie dowolnych produktów z kartą Moja Biedronka lub aplikacją Biedronka, każdy klient otrzymuje szansę otrzymania 800 zł w formie zasilenia konta Moja Biedronka (E-VOUCHER) na kolejne zakupy w sklepach stacjonarnych popularnej sieci. Co istotne, powyższa kwota zostanie przyznana wybranym Klientom, którzy rejestrowali w aplikacji mobilnej Biedronka swoje zakupy w okresie od 1 listopada 2023 roku do 31 stycznia 2024 roku lub są posiadaczami aktywnej karty Moja Biedronka.

W Walentynki zamieścił zdjęcie z Janoszek. Internet płonie

Kiedy można otrzymać dodatkowe środki w ramach "szczęśliwych paragonów"?

Losowanie zwycięzców następuje co pół godziny, a nasze szanse uzależnione są od kilku czynników. Głównym kryterium podczas przyznawania nagród jest największa ilość dni, w których klient zrobił zakupy we wskazanym okresie, a kryterium pomocnicze stanowi najwyższa wartość zakupów. O przyznanym zasileniu klient zostanie poinformowany przez wiadomość SMS w następnym dniu roboczym.

Zasilenie konta Moja Biedronka będzie przyznawane klientom, którzy dokonali dowolnych zakupów w czasie każdej pół godziny, począwszy od 07.02.2024 między godz. 6:00, a 22:00 do 29.02.2024 roku. Listy zwycięzców będą publikowane w kolejnym dniu roboczym po przyznaniu środków. Warto pamiętać, że wspomniane zasilenie o wartości 800 zł w czasie trwania akcji promocyjnej możemy otrzymać maksymalnie jeden raz.

W jaki sposób można wykorzystać przyznane środki?

Przypisane środki w formie e-voucheru można wykorzystać w ciągu roku od zasilenia podczas zakupów w sklepach stacjonarnych Biedronka aż do ich wyczerpania. Minimalna wartość transakcji to 1 zł. Środki można wykorzystać zarówno w przypadku dokonywania zakupów w kasie tradycyjnej, jak i samoobsługowej.

Wygląda na to, że Lidl będzie miał ciężki orzech do zgryzienia i trudno będzie przebić ofertę specjalną, którą Biedronka przygotowała dla swoich stałych klientów. Na szczęście w tej rywalizacji ostatecznie to konsumenci wychodzą zwycięsko, gdyż finalnie mogą zapłacić mniej lub otrzymać darmowe środki na kolejne zakupy.

Jak wam się podoba akcja Biedronki?