Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Kolejne trzęsienie ziemi w Polsacie! Juror "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" ODCHODZI
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 23.11.2023 15:10

Kolejne trzęsienie ziemi w Polsacie! Juror "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" ODCHODZI

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
KAPiF;Juror "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" odchodzi

Kolejna zaskakująca wiadomość dotycząca Polsatu obiegła media. Tym razem z lubianego przez widzów programu “Twoja twarz brzmi znajomo” znika jedna osoby z jury. Jaki był powód tej decyzji? Czyżby to były kolejne zmiany, z których w ostatnim czasie zasłynęła stacja?

"Twoja twarz brzmi znajomo" nieustanne interesuje widzów

"Twoja twarz brzmi znajomo" już od lat święci triumfy oglądalności. Widzowie z ogromną chęcią zasiadają przed telewizorami, by móc zobaczyć, czym tym razem zaskoczą ich uczestnicy programu. Nie da się ukryć - z odcinka na odcinek poprzeczka idzie w górę.

Format doczekał się już 19. edycji, a niebawem, ponieważ już na wiosnę, zostanie emitowana jubileuszowa seria muzycznego show. Przez ten czas na scenie pojawiło się wiele gwiazd, a nawet osób, które zwyciężyły castingi, a każda z tych osób mogła pochwalić się niebywałym talentem wokalnym oraz tanecznym.

Finał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": znamy zwycięzcę! To, co działo się na scenie przerosło oczekiwania

Zmiany w "Twoja twarz brzmi znajomo"

Przez program przetoczyło się nie tylko ogromne grono osób występujących, ale również jurorów. Od samego początku wokalne umiejętności uczestników ocenia Małgorzata Walewska, jednak reszta jury systematycznie ulega zmianie. Mogliśmy zobaczyć w tej roli m.in. Katarzynę Skrzynecką, Pawła Królikowskiego, Kacpra Kruszewskiego czy Michała Wiśniewskiego. 

Ostatniego z nich zastąpił utalentowany Paweł Domagała. Pojawił się w 18. edycji, a swoją obecność przeciągnął do 19. Zawsze dla uczestników miał miłe słowo, chętnie dzielił się radami dotyczącymi ulepszenia przyszłych występów, nie żałował im żartów. Piosenkarz szybko podbił serca fanów programu. Niestety w jubileuszowej 20. edycji “Twoja twarz brzmi znajomo” już się nie pojawi. Co stoi za tą decyzją?

KAPIF;Juror "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" odchodzi

Paweł Domaga znika z "Twoja twarz brzmi znajomo". Wiadomo, co jest tego przyczyną

20. edycja “Twoja twarz brzmi znajomo” ma być szczególna. Jak twierdzą twórcy programu, uczestnikami tym razem mają zostać finaliści poprzednich edycji. Na tę chwilę nie zostały jednak podane żadne nazwiska. Wiadomo jednak, że zabraknie w niej Pawła Domagały. Dlaczego?

Tę zaskakującą wiadomość przekazał sam piosenkarz za pośrednictwem social mediów. Zamieścił zdjęcie z planu nagraniowego, a tuż pod nim znalazł się obszerny tekst, w którym to wyjaśnia, dlaczego nie zobaczymy go więcej na fotelu jurora w polsatowskim show. Okazało się, że za tą decyzją stoi jego muzyczna twórczość i praca nad nową płytą.

Chciałem Wam powiedzieć, że z jesiennym sezonem kończy się moja obecność w “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Bardzo dziękuję Telewizji Polsat i całej ekipie realizacyjnej za super przygodę i świetną zabawę. Doba ma wciąż 24 godziny, więc chcę skupić się na swojej twórczości - pracy nad nową płytą (premiera w listopadzie), przygotowaniem stand-upu, produkcją filmu w reżyserii Zuzy - wyjaśnił Paweł Domagała.

Przy okazji zwrócił się do gospodarzy programu - Macieja Rocka i Macieja Dowbora. Wspomniał, że będzie za nimi tęsknił, po czym dodał: “Pamiętajcie, że zawsze możemy wyjechać na weekend do jakiegoś domku na Suwalszczyźnie i pograć w Scrabble”. Będziecie za nim tęsknić?