Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Kim jest Piotr Wojdyło? Nowy prowadzący "PnŚ" grał w serialach
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 19.02.2024 14:44

Kim jest Piotr Wojdyło? Nowy prowadzący "PnŚ" grał w serialach

Piotr Wojdylo
Piotr Wojdyło. Fot. kadry z filmu na kanale YouTube @PiotrW / mat. TVP

Kim jest Piotr Wojdyło, nowy prowadzący “Pytanie na śniadanie”? Partner Katarzyny Pakosińskiej, który już we wtorek pojawił się na antenie TVP, ma w swoim dorobku kilka ciekawych projektów. Czym zajmował się do tej pory i co mówi sam o sobie?

Nowi prowadzący "Pytanie na śniadanie"

Ida Nowakowska, Katarzyna Cichopek i spółka przez kilka lat należeli do grona prowadzących "Pytanie na śniadanie", ale nowe władze TVP z niewyjaśnionych przyczyn postanowiły zadać temu kres. Widzowie zostali postawieni przed faktem dokonanym - chcąc dalej oglądać ulubioną śniadaniówkę, musieli zapomnieć o ulubionych nazwiskach dotychczasowych gwiazd.

W ich miejsce w mig pojawili się zastępcy - a raczej następcy. Trzy nowe pary okiem eksperta od mowy ciała w różny sposób radziły sobie z nowym zadaniem przed kamerami. Może to właśnie dlatego już we wtorek skład zasili kolejna dwójka?

Pytanie na śniadanie
Pytanie na śniadanie. Fot. KAPiF
"PnŚ": Wygraną z "The Voice" odda mężowi? Zapadła niezręczna cisza

Kim jest Piotr Wojdyło, nowy prowadzący "Pytanie na śniadanie"?

Osobami, które pojawią się w studiu "Pytania na śniadanie", będą Katarzyna Pakosińska i Piotr Wojdyło. Jako, że aktorka zwana królową polskiego kabaretu jest dobrze znana, tajemnicą dla wielu może być ta druga postać. Kim jest nowa twarz porannego pasma TVP?

Obok 51-letniej gwiazdy stanie partner, który ma już całkiem spore doświadczenie w pracy z publicznością. Do tej pory oferował usługi konferansjerskie, które, jak można dowiedzieć się z jego oficjalnej strony internetowej, łączył z umiejętnościami event menedżera. 

Praca na scenie, kontakt z ludźmi i mówienie do nich to moja praca i jednocześnie wielka pasja. Na miejscu pracy zawsze pojawiam się odpowiednio wcześnie, uśmiechnięty, wypoczęty, trzeźwy i ubrany adekwatnie do sytuacji - zapewnia.

Co jeszcze o nim wiadomo?

"Pytanie na śniadanie". Piotr Wojdyło grał w popularnych serialach

Piotr Wojdyło przed rozpoczęciem przygody w "Pytaniu na śniadanie" w dużej mierze związany był z Krakowem i Nową Hutą, gdzie najczęściej bawił widownię na rozmaitych wydarzeniach. W grodzie Kraka prowadził także internetowe wywiady z gośćmi jako reporter Play Krakow oraz Hello Krakow. Także w Warszawie potrafił zaznaczyć swoją obecność. W jakich serialach wystąpił?

Nowy prowadzący do swojego bogatego CV do tej pory zdążył wpisać dwie produkcje, które emitowane były w konkurencyjnej dla TVP stacji. Telewizyjny towarzysz Katarzyny Pakosińskiej wystąpił w serialach "Papiery na szczęście" i "Zakochani po uszy". Czy wykorzysta szansę, jaką dostał? O tym przekonamy się już we wtorek punktualnie o 7:30.

Piotr Wojdyło
Piotr Wojdyło. Fot. kadry z filmu na kanale YouTube @PiotrW
Piotr Wojdyło
Piotr Wojdyło. Fot. kadry z filmu na kanale YouTube @PiotrW