Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Ukochany Roksany Węgiel podjął ważną decyzję. Opublikował wymowny wpis
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 12.03.2024 10:58

Ukochany Roksany Węgiel podjął ważną decyzję. Opublikował wymowny wpis

Roksana Węgiel i Kevin Mglej
fot. KAPIF

Kevin Mglej jakis czas temu zdobył ogromną popularność, gdy Roksana Węgiel w końcu postanowiła zdradzić, kim jest mężczyzna, który skradł jej serce. Od tamtego czasu narzeczony wokalistki mierzy się ze sporym hejtem. Wygląda na to, że sytuacja w końcu go przerosła. Opublikował krótkie oświadczenie.

Odkąd spotyka się z Roksaną Węgiel, Kevin Mglej pada ofiarą ataków w sieci

Nie da się nie zauważyć, że odkąd związek Kevina i Roksany ujrzał światło dzienne, w życiu młodego producenta wiele się zmieniło. Dotychczas działający nieco w cieniu 27-latek znalazł się nagle na świeczniku. Mężczyźnie oberwało się za "uwiedzenie" znacznie młodszej gwiazdy, a od pewnego czasu w sieci wylewa się na niego sporo hejtu, gdyż miał on umieścić ją w "złotej klatce".

Zaledwie kilka dni temu Węgiel opublikowała na Instagramie wpis, w którym oświadczyła, że kończy współpracę z agencją, która do niedawna odpowiadała za organizację jej koncertów... przy okazji komentując plotki o "apodyktycznym" charakterze ukochanego. Młoda gwiazda zaznaczyła, że rzeczywiście konsultuje się ze swoim partnerem w sprawach kariery, ale zawsze ostateczna decyzja należy wyłącznie do niej.

Nie mieszajcie się w to Kevina Mgleja. Tak rozmawiamy na temat mojej kariery i korzystam z jego doświadczenia w branży lub wiedzy prawniczej, ale każda decyzja jest moja - pisała oburzona wokalistka w oświadczeniu opublikowanym na Instagramie.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej
fot. KAPIF
Niesłychane wyznanie Roxie tuż po występie w "TzG". "Nie jest kolorowo"

Związek Roksany Węgiel i Kevina Mgleja w ogniu krytyki

Związek Roksany Węgiel i Kevina Mgleja od samego początku wzbudza ogromne zainteresowanie - nie zawsze jednak było ono pozytywne. Fani artystki dość sceptycznie podeszli do tego tematu, a co niektórzy posunęli się do stwierdzeń, że nie powinni być razem. Co zatem stało za tą lawiną negatywnych opinii? Okazuje się, że artystkę i jej narzeczonego dzieli 8 lat, wytknięto także mężczyźnie posiadanie dziecka z poprzedniej relacji. To miały być powody, dla których fani piosenkarki byli przekonani, że ten związek nie ma racji bytu.

Roksana Węgiel, choć być może przejmuje się tymi słowami, nie zamierza rezygnować z miłości i ze swojego szczęścia. Zakochani jakiś czas temu wyjawili, że przygotowują się do ważnego dnia, jakim będzie ich ślub. Czy ten poważny krok zmieni nastawienie fanów artystki do jej ukochanego?

Roksana Węgiel i Kevin Mglej
fot. KAPIF

Kevin Mglej podjął radykalną decyzję

Choć Roksana Węgiel od samego początku broni ukochanego, nawet jej fani zdają się nie pałać do niego zbyt dużą sympatią. Na profilu młodego producenta aż roi się od negatywnych komentarzy, w których zarzucano mu kontrolowanie narzeczonej. W końcu czara goryczy się przelała i Kevin Mglej postanowił zareagować. Opublikował krótkie oświadczenie.

Kochani, droga osoby popularnej w Internecie nigdy mnie nie kręciła, więc zawieszam to konto do czasu przekazania go jakiejś fundacji - niech zrobią z zasięgami coś pożytecznego. Do znajomych odezwę się z konta prywatnego - napisał.

Wygląda na to, że 27-latek nie radzi sobie z hejtem, który dotyka go od czasu ogłoszenia związku z Roksaną Węgiel i zdecydował się zawiesić swoją działalność w sieci. Myślicie, że uciszy to nieco internetowych hejterów?

Kevin Mglej
fot. Instagram @kevinmglej