Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Jeden z dziesięciu": Już dzisiaj Wielki Finał. Szokujące doniesienia o Arturze Baranowskim. Nie wystapi?
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 24.11.2023 12:32

"Jeden z dziesięciu": Już dzisiaj Wielki Finał. Szokujące doniesienia o Arturze Baranowskim. Nie wystapi?

Artur Baranowski "Jeden z dziesięciu"
Artur Baranowski nie wystąpi w Wielkim finale!?/Kadr z programu "Jeden z dziesięciu"

W środę 22 listopada byliśmy świadkami historycznej chwili, w której niepozorny uczestnik programu "Jeden z dziesięciu" wprost rozgromił rywali, zdobywając po raz pierwszy historii maksymalną możliwą liczbę punktów. Artur Baranowski, który dokonał tego wyczynu, w mig stał się gwiazdą i bohaterem licznych memów.

"Jeden z dziesięciu". W piątek 24 listopada Wielki finał z udziałem rekordzisty programu. Czy aby na pewno?

Internautom skromny ekonomista ze Śliwników zaimponował skromnością i nieprawdopodobną wiedzą. Nic dziwnego, że wiele osób planowało obejrzeć go w Wielkim Finale programu, aby przekonać się, czy ponownie uda mu się dokonać niemożliwego.

Przypomnijmy, że każdy z sezonów kultowego teleturnieju "Jeden z dziesięciu" składa się z 20 odcinków, po których następuje Wielki Finał. Zapowiada się, że odcinek, który wyemitowany zostanie w piątek 24 listopada będzie miał rekordową oglądalność, gdyż fenomenalny Artur Baranowski miał się w nim zmierzyć z pozostałymi dziewięcioma zwycięzcami odcinków 140. edycji.

Błyskawiczna rozgrywka w "Jeden z dziesięciu" Uczestnik pobił rekord programu i wykosił konkurencję

Artur Baranowski nie dotarł na nagrania!? Szokujące doniesienia o rekordziście z "Jednego z dziesięciu"

Media niestety obiegły równie przykre, co sensacyjne wieści na temat uwielbianego uczestnika. Artur Baranowski, który dał historyczny popis w ostatnim odcinku teleturnieju "Jeden z dziesięciu"... miał nie dojechać na nagrania!

Jak donosi portal "Onet", powołując się ponoć na trzech niezależnych źródłach, popularny ekonomista ze Śliwników miał nie dojechać na nagrania finału, ponieważ doszło do awarii samochodu.

Baranowski nie pojawił się na nagraniu i usłyszeliśmy od produkcji, że nie weźmie udziału w naszym finale z powodu awarii auta. Nasz nieobecny rywal wygrał jednak jedną z dwóch klasyfikacji edycji: zdobył największą liczbę punktów, przeliczanych łącznie z odcinka eliminacyjnego oraz finału – twierdzi źródło "Onetu".

Artur Baranowski

Czy Artur Baranowski faktycznie nie wystąpi w Wielkim finale? Dowiemy się wieczorem

Wiele wskazuje na to, że widzowie, którzy włączą dziś wieczorem TVP, aby obejrzeć kolejny popis wiedzy Artura Baranowskiego... będą rozczarowani. Finał 140. edycji teleturnieju "Jeden z dziesięciu", w którym widzowie mieli zobaczyć występ Artura Baranowskiego, ma zostać pokazany na antenie TVP1 w piątkowy wieczór o godzinie 21:00. Czy fatalne wieści okażą się prawdą?

Przypomnijmy, że że Artur Baranowski ukończył odcinek z 803 punktami na koncie, ustanawiając tym samym rekord i jako pierwszy zdobywając maksymalną liczbę punktów, którą można uzyskać w popularnym teleturnieju, który od lat prowadzi Tadeusz Sznuk. Czegoś takiego nie dokonał nikt wcześniej i wiele osób liczyło, że w Wielkim Finale ekonomista udowodni, że wyczyn z 22 listopada nie był dziełem przypadku.

Źródło: Onet.pl