Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Jaka relacja łączy Annę Dymną z synem i synową? Próżno szukać ich wspólnych zdjęć
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 22.11.2023 21:18

Jaka relacja łączy Annę Dymną z synem i synową? Próżno szukać ich wspólnych zdjęć

KAPiF, Czy Anna Dymna ma kontakt z synem i synową?
Fot. KAPiF, Czy Anna Dymna ma kontakt z synem i synową?

Anna Dymna znana jest głównie z roli w filmie “Sami swoi”, a także w serialu “Wielka woda”. Do tego grywa w teatrze i udziela się charytatywnie. Niewiele jednak wiadomo o jej życiu prywatnym. Aktorka ma syna, który pozostaje w cieniu i raczej nie udziela się w show-biznesie. Teraz gwiazda szczerze przyznała, jakie stosunki ją z nim łączą. Wyszło na jaw także, jak postrzega synową.

Rodzina relacje Anny Dymnej

Anna Dymna doczekała się jedynego syna. Michał Szota przyszedł na świat w 1985 roku i od początku był oczkiem w głowie mamy. Ojcem chłopaka jest Zbigniew Szota, fizjoterapeuta. Mężczyzna jest drugim mężem aktorki.

Co ciekawe chłopak ukończył filmoznawstwo, co od razu narzuca myśl, że drzemie w nim artystyczna dusza, którą zapewne odziedziczył po matce. Na co dzień Michał jest multiinstrumentalistą w dwóch zespołach:  Neal Cassady&The Fabulous Ensamble, a także Nucleon.

Na grobie Hanny Gucwińskiej pojawiały się wzruszające słowa. Ten szczegół zapada w pamięć

Czy Anna Dymna ma kontakt z synem?

Anna Dymna długo nie w ogóle nie wspominała o synu. Nie ukrywała, co prawda jego istnienia, ale chciała chronić go przed medialną nagonką. Kobieta sama przyznała, że chłopak jest jej najlepszym przyjacielem i od zawsze mają świetne relacje.

Zatem chęć ukrycia go przed światem dyktowana była jedynie troską. Mężczyzna ma obecnie 38 lat i realizuje się w swoim zawodzie.

Jak aktorka radzi sobie z rolą teściowej?

Aktorka przyznała, że dobrze dogaduje się także z synową. Podczas wywiadu dla magazynu “Rewia!” tak o niej mówiła:

Nareszcie mam córeczkę! Marzę o tym, by byli zdrowi i szczęśliwi!

Cała trójka chętnie spędza razem czas i dobrze się dogaduje. Wszyscy razem grają w Scrablle i sporo dyskutują. Michał jest podobny do znanej mamy?

Tagi: Anna Dymna