Rozrywka.Goniec.pl > Anna Dymna

Anna Dymna

Ralph Kaminski i Anna Dymna
27.09.2023 21:00 Trudno uwierzyć, co łączy Ralpha Kaminskiego i Annę Dymną. Właśnie się wydało

Ralph Kaminski i Anna Dymna wydają się być osobami pochodzącymi z dwóch zupełnie różnych światów. Kontrowersyjny artysta stanowi wyraźny kontrast dla dostojnej i szacownej aktorki, która niedawno świętowała 72. urodziny. Ku uciesze fanów, okazało się jednak, że tę parę więcej łączy, niż dzieli. Znamy szczegóły.

Anna Dymna
24.07.2023 15:52 Anna Dymna unikała tego tematu przez lata, w końcu wyznała prawdę o relacji z synem. "Wstydził się"

Anna Dymna od wielu lat gra w filmach i wypełnia życiową misję pomagania niepełnosprawnym. Czy w ferworze walki o karierę i lepszy byt swoich podopiecznych zapominała o własnych, nierozstrzygniętych i wymagających interwencji sprawach osobistych? Aktora pierwszy raz od dawna zmierzyła się z demonami przeszłości, wśród których prym wiodły wyjątkowe relacje z synem. Anna Dymna spojrzała prawdzie prosto w oczy i wyznała, jaką była matką. 

Helena Englert, Anna Dymna
23.05.2023 15:01 Anna Dymna ma znaną chrześnicę. Nie mają ze sobą bliskiego kontaktu. "Ostatni raz panią Anię widziałam w roku 2018"

Anna Dymna to jedna z najbardziej znanych i lubianych aktorek w Polsce. Jest założycielką fundacji Mimo Wszystko, a jak się okazuje również matką chrzestną młodej gwiazdy. Jednak panie nie mają ze sobą zbyt dobrej relacji. Helena Englert, bo o nią tutaj chodzi, była niedawno gościnią podcastu "WojewódzkiKędzierski" i podczas rozmowy otworzyła się i wyznała, że nie utrzymuje kontaktu z matką chrzestną, Anną Dymną.

Anna Dymna
11.05.2023 15:36 Plotki o Annie Dymnej i jej mężu okazały się prawdą. Sąsiedzi wszystko ujawnili

Potwierdziły się plotki, które już od jakiegoś czasu krążyły wokół Anny Dymnej i jej męża Krzysztofa Orzechowskiego. Małżeństwo do tej pory nie brało tego pod uwagę, jednak teraz, z bólem serca, zmienili zdanie.

Anna Dymna
08.05.2023 10:41 20-latek zaczepił Annę Dymną na ulicy. Wyjątkowo przykre, co od niego usłyszała

Anna Dymna to niewątpliwie jedna z najbardziej znanych i zasłużonych polskich aktorek. Działaczka społeczna, a także założycielka własnej fundacji w jednym z najnowszych wywiadów podzieliła się przykrą sytuacją, która spotkała ją jakiś czas temu. Ta historia skłania do refleksji.

Anna Dymna
29.04.2023 12:23 Anna Dymna w przeszłości przeżywała ciężkie chwile. "Ból był nie do zniesienia"

Anna Dymna jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Widzowie uwielbiają ją za wiele znakomitych ról, jednak doceniają ją także za pogodę ducha i działalność charytatywną. Nie wszyscy pamiętają, że życie aktorki nie było usłane różami. Pomimo tego, że los zafundował jej okrutne przeżycia, z bólu, depresji i straty wyszła obronną ręką. Jaki jest sekret Anny Dymnej?

Anna Dymna
20.04.2023 08:29 Anna Dymna opowiedziała o przykrym doświadczeniu. Zapamięta je do końca życia

Anna Dymna opowiedziała o tym, jak przykre słowa jest w stanie czasem usłyszeć na ulicy. Jedno z takich doświadczeń zapamięta do końca życia. To, co usłyszała, jest absolutnie karygodne. Nikt nie powinien nigdy wypowiedzieć takich słów.

Anna Dymna wystąpi w nowej części filmu "Sami swoi"
12.04.2023 11:58 Anna Dymna powróci do "Samych swoich". Wyjawiła, kogo zagra. "Z radością się zgodziłam"

"Sami swoi" to legendarna polska komedia, która do dziś ma rzesze fanów i bez wątpienia wieść o pracach nad kolejną częścią ich ucieszy. W nowym filmie ponownie będziemy mogli zobaczyć Annę Dymną. Niestety, pojawił się pewien problem.

Anna Dymna
26.03.2023 12:16 Anna Dymna była bliska śmierci. Uratował ją cud, lekarze nie dawali jej żadnych szans

Anna Dymna była bliska śmierci. Miała potworny wypadek i trafiła do szpitala. Gwiazda po wybudzeniu miała zaniki pamięci, a lekarze nie dawali jej wcześniej szans na przeżycie. Uratował ją cud.

Anna Dymna
06.03.2023 15:52 Anna Dymna jest załamana, chodzi o zdrowie jej przyjaciela. Pozostały tylko modlitwy

Na początku marca media obiegła informacja, że ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski choruje na raka. Diagnoza ta szczególnie poruszyła Annę Dymną, która wielokrotnie miała okazję z nim współpracować. Aktorka pomimo poważnej diagnozy stara się być dobrej myśli.

Ewa Ciepiela, Janosik
28.02.2023 10:56 Była gwiazdą "Janosika", dziś ledwo wiąże koniec z końcem. Emerytura nie starcza nawet na leki

Gwiazda “Janosika”, Ewa Ciepiela, ma już 81 lat i poważne kłopoty zdrowotne. Dawna aktorka Starego Teatru w Krakowie nie ma za co żyć. Według doniesień mediów, skromna emerytura nie starcza nawet na leki. Gdyby nie pomoc Anny Dymnej już dawno skończyłaby w zapomnieniu.

Tomasz Stockinger
23.02.2023 15:00 Tomasz Stockinger po "Znachorze" otrzymywał groźby. Kobieta chciała oblać go kwasem

Tomasz Stockinger nigdy nie ukrywał, że rola w "Znachorze" była przełomową w jego karierze. Występ w kultowym już dziś filmie Jerzego Hoffmana przyniósł mu niezliczoną ilość miłośników, ale również kilku tzw. psychofanów, którzy po filmie chcieli zrobić aktorowi krzywdę. 

Anna Dymna
21.02.2023 10:35 Smutne wieści o fundacji Anny Dymnej. Uruchomiono zbiórkę, sytuacja jest niepokojąca

Anna Dymna nie ma dobrych wieści dla wielu osób, które przez lata jej pomagały oraz którym pomagała. Chodzi o jej fundację, która w ostatnim czasie przeżywa poważne problemy finansowe. Czy to koniec Festiwalu Zaczarowanej Piosenki? Uwielbiana aktorka zabrała głos, padła jasna deklaracja. 

anna dymna
12.02.2023 08:44 Anna Dymna opowiedziała o swoim mężu. Nie spodziewała się tego, jaki będzie po ślubie

Anna Dymna była siedem lat żoną Wiesława Dymnego, aktora i poety. Niewiele osób wiedziało, co naprawdę działo się za zamkniętymi drzwiami ich domu. Dymny miał ogromne problemy z alkoholem i agresją. Zmarł nieoczekiwanie 12 lutego 1978 roku i do dzisiaj nie do końca wiadomo, co było tego przyczyną.

Anna Dymna
27.12.2022 20:03 Anna Dymna przeżyła dramat po założeniu fundacji. "Boli"

Anna Dymna udzieliła wywiadu, w którym otworzyła się na temat starości i przemijania. Opowiedziała również o reakcjach ludzi, gdy założyła swoją fundację.

anna dymna jan nowicki
07.12.2022 22:50 Anna Dymna w żałobie po śmierci Jana Nowickiego. "Był taki witalny, mocny, dziki"

Anna Dymna dołączyła do grona artystów, którzy w obliczu śmierci Jana Nowickiego wspomnieli go w mediach. Aktorka nie kryła szoku, jaki wywołała w niej informacja o jego odejściu. To nie dziwi, ponieważ znali się od półwiecza i wielokrotnie razem pracowali. Gwiazda kina ujawniła, za co ceniła zmarłego artystę.

anna dymna
20.11.2022 11:21 Anna Dymna ofiarą hejtu przez otyłość. "Wylewają się na mnie ścieki ohydnych słów"

Anna Dymna jest w polskim show-biznesie prawdziwą weteranką. Od lat występuje w filmach i serialach, poddając się krytyce widzów i recenzentów. Wydawałoby się, że w ciągu wielu lat kariery zdołała utworzyć wokół siebie zbroję, dzięki której dotkliwe komentarze nie są w stanie jej zaboleć. Prawda okazuje się zupełnie inna. Aktorka płacze po nocach po bezlitosnych i okrutnych komentarzach hejterów na temat swojego wyglądu. Postanowiła, że nie będzie dłużej milczeć.

anna dymna
30.10.2022 12:31 Anna Dymna przez lata milczała na temat syna, w końcu prawda wyszła na jaw. Kim jest i jak wygląda Michał Dymny?

Anna Dymna to artystka znana przez wszystkie pokolenia, której filmowy dorobek cały czas wzbogacany jest o kolejne produkcje. Gwiazda polskiego kina nigdy nie była zbyt skora do opowiadania o swoim życiu rodzinnym, lecz ostatnio zrobiła wyjątek. Opowiedziała o swoim jedynym synu, o którego istnieniu wielu nie wiedziało. Kim jest i jak wygląda Michał Dymny?

anna dymna
06.10.2022 11:41 Anna Dymna w przerażającej charakteryzacji. W nowym serialu zaszokuje widzów

Anna Dymna przez wiele lat uchodziła ze przedstawicielkę piękniejszej strony polskiej kinematografii. Zachwycała naturalnością i słowiańską urodą w wielu produkcjach realizowanych jeszcze w XX wieku. Taką ją pamiętamy, jednak pomimo nieubłaganie mijającego czasu, artystka w dalszym ciągu cieszy się zainteresowaniem „filmowców” i występuje na ekranie. Zagra nowym serialu Netfliksa w charakteryzacji, która dla wielu fanów jej urody będzie szokująca. Mamy kadr z planu.

Anna Dymna otrzymała fatalną wiadomość. "Nie mam już tyle czasu, więc nie wiem, czy doczekam"
14.09.2022 15:36 Anna Dymna otrzymała fatalną wiadomość ws. budowy nowego ośrodka. "Nie mam już tyle czasu, więc nie wiem, czy doczekam"

Anna Dymna planowała spełnić w tym roku swoje wielkie marzenie, ale niespodziewanie otrzymała wiadomość, która wszystko przekreśliła. Aktora jest zdruzgotana i nie rozumie, dlaczego ktoś sabotuje jej plany.Uwielbiana aktorka planowała rozpocząć budowę domu spokojnej starości w nadbałtyckim Lubiatowie. Niestety, najnowsze wiadomości kompletnie ją załamały i artystka straciła wszelką nadzieję, że coś się w tej kwestii zmieni. - Ja też nie mam już tyle czasu, więc nie wiem, czy doczekam - zdradziła zdruzgotana gwiazda.

Anna Dymna
02.07.2022 20:26 Anna Dymna nie mogła dłużej stać z boku. Żona jej syna nadal nie może uwierzyć, co zrobiła aktorka

Anna Dymna niedawno zdobyła się na niezwykły gest. Wsparła swoją synową, Agatę, która jest u progu wielkiej kariery i ma za sobą ogromny sukces. Aktorka nie kryje dumy z żony swojego syna.

Anna Dymna nie mogła w to uwierzyć. Nagle jej mąż oznajmił, że chce się wyprowadzić
27.06.2022 15:58 Anna Dymna nie mogła w to uwierzyć. Nagle jej mąż oznajmił, że chce się wyprowadzić

Anna Dymna to uwielbiana przez wszystkich aktorka, która od lat tworzy udane małżeństwo z Krzysztofem Orzechowskim. Para mieszka w pięknym domu pod Krakowem i nikt nie przypuszczał, że nagle czeka ich życiowa rewolucja.

Anna Dymna
23.04.2022 10:13 Festiwal Anny Dymnej nie odbędzie się z przyczyn finansowych? Aktorka się nie poddała

Tegoroczny Festiwal Zaczarowanej Piosenki, organizowany przez Annę Dymną, stał pod znakiem zapytania. Jednym z powodów problemów miały być założenia Polskiego Ładu. Aktorka postanowiła jednak, że się nie podda. Mimo przeciwności losu, konkurs wokalny dla osób niepełnosprawnych zostanie zorganizowany. Jeszcze w marcu nie było to takie pewne. Anna Dymna walczy z przeciwnościami Coroczny Festiwal Zaczarowanej Piosenki to wyjątkowe wydarzenie organizowane przez fundację "Mimo wszystko", kierowaną przez Annę Dymną. Jest niezwykłą okazją do zaprezentowania talentów osób niepełnosprawnych. Uczestnicy wykonują podczas eventu piosenki, a towarzyszą im popularne postaci polskiej muzyki. Dotychczas na scenie występowali m.in. Edyta Bartosiewicz, Grzegorz Turnau, Edyta Górniak, czy Ewa Bem. 2 marca na stronie fundacji Anny Dymnej pojawił się przykry komunikat. Aktorka poinformowała, że w 2022 r. wydarzenie nie będzie mogło się odbyć. Wszystko przez problemy finansowe. Szefowa instytucji wyjaśniała, że środki przekazywane na cel przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych są zbyt niskie. Do tego dochodzi Polski Ład, którego założenia znacznie ograniczają możliwości wsparcia fundacji. - Moja fundacja wybudowała przez lata swojego działania i utrzymuje dwa ośrodki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Właśnie dla nich założyłam i prowadzę fundację. Placówki te utrzymujemy, w dużej mierze, z odpisów jednego procenta. Ponieważ w założeniach Polskiego Ładu ludzie mają płacić mniejsze podatki, więc automatycznie odpisy jednoprocentowe mogą być dużo mniejsze - pisała w oświadczeniu Anna Dymna. Konkurs się odbędzieOstatecznie, aktorka postanowiła się nie poddawać, a 12 kwietnia na stronie fundacji "Mimo wszystko" pojawiła się oficjalna informacja na temat tegorocznego festiwalu. Impreza jednak się odbędzie, choć w zmienionej i znacznie skromniejszej formie. - Jak informowaliśmy przed kilkoma tygodniami, z przyczyn ekonomicznych, nie jest możliwa organizacja 17. Festiwalu Zaczarowanej Piosenki. Nie zrażamy się jednak trudnościami. Pragniemy, by Wasz śpiew nadal dawał radość, niósł się i docierał do jak największej liczby odbiorców - wyjaśniono w komunikacie. Wydarzenie odbędzie się w dużej mierze przez internet - uczestnicy prześlą nagrania swoich wykonań do jury, które 11 czerwca w Krakowie ogłosi zwycięzców. Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:Kazimierz Marcinkiewicz wyznał prawdę o tym, jak teraz żyje. "Mam na kromkę chleba"Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" zamieszkał z żoną. Fani mają jednak poważne zmartwienieMatura język angielski 2022 odpowiedzi. Sprawdź, czy zdasz maturęŹródło: mimowszystko.org

Anna Dymna
16.04.2022 12:37 Anna Dymna spędzi Wielkanoc całkiem inaczej. Niedawno opowiedziała o problemach zdrowotnych

Anna Dymna pod koniec marca szczerze opowiedziała o swoich problemach zdrowotnych. Teraz, tuż przed Wielkanocą, artystka ujawniła, jak spędzi nadchodzące święta. Okazało się, że jej celebracje w tym roku będą inne niż zazwyczaj.

anna dymna
24.03.2022 15:55 Anna Dymna jest w coraz gorszej formie. Cała obolała, twierdzi, że "chciałaby jeszcze pożyć"

Anna Dymna opowiedziała o swoich problemach. Gwiazda zauważyła, ile ma lat i odczuła to na własnej skórze - kręgosłup i kości nie dają jej spać, a codzienne funkcjonowanie staje się coraz trudniejsze. Aktorka stwierdziła jednak, że "chciałaby jeszcze pożyć". W wywiadzie dla "Vivy" opowiedziała o przemijaniu i skupiła się na swojej pracy na rzecz fundacji, która w ostatnim czasie zjada coraz więcej jej czasu.

EN 00218971 0009
21.12.2021 20:42 Jerzy Trela ponownie zmaga się z nowotworem. Anna Dymna przekazała niepokojące wieści

Niepokojące informacje o zdrowiu Jerzego Treli przekazała w rozmowie z magazynem "Dobry Tydzień" Anna Dymna. Aktor od lat zmaga się z chorobą nowotworową, jednak ostatnio nie jest w najlepszym stanie.- Jurek jest bardzo chory i potrzebuje spokoju, by stoczyć tę trudną walkę - wyznała Anna Dymna.