Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Izabella Krzan rzuciła jajkiem w Tomasza Kammela. Nagranie trafiło do sieci
Monika Majko
Monika Majko 15.04.2022 21:59

Izabella Krzan rzuciła jajkiem w Tomasza Kammela. Nagranie trafiło do sieci

kammel krzan
www.instagram.com/tomaszkammel

Izabella Krzan zaatakowała "jajem" Tomasza Kammela w studiu "Pytania na śniadanie". Prezenter zarejestrował wszystko swoim telefonem, który po chwili wylądował na ziemi. Nagranie trafiło do sieci.

Piątkowe wydanie "Pytania na śniadanie" poprowadzili Izabella Krzan i Tomasz Kammel. Gwiazdor przyznał się fanom na Instagramie, że wstał bardzo wcześnie rano i jest nieco znużony. O pomoc w zatuszowaniu oznak zmęczenia widocznych na swojej twarzy prezenter poprosił jedną z makijażystek.

Izabella Krzan rzuciła "jajem" w Tomasza Kammela

Wkrótce okazało się, że rozmowie makijażystki z prezenterem przysłuchiwała się siedząca na kanapie w pobliżu Izabella Krzan. Prezenter, który wszystko rejestrował swoim telefonem komórkowym, zapytał współprowadzącą program, dlaczego tak mu się przygląda. Takiej reakcji się jednak nie spodziewał.

- A ty co się patrzysz? - zapytał wprost prezenter.

- Jajem chce Cię rzucić. I myślę, czy dużym, czy małym - wypaliła Izabella Krzan, a następnie wymierzyła w prezentera jajkiem, które stanowiło dekorację świątecznego studia "Pytana na śniadanie".

krzan 2
www.instagram.com/tomaszkammel

Tomasz Kammel wszystko nagrał telefonem

Ku zaskoczeniu prezenterów, Izabella Krzan trafiła pociskiem prosto w telefon swojego ekranowego kolegi, a urządzenie po chwili upadło na ziemię. Rozbawiony tą sytuacją Tomasz Kammel natychmiast podniósł telefon, a następnie przybrał groźną minę. Przez żart koleżanki mógł bowiem uszkodzić cenny telefon. Izabella Krzan nie kryła jednak radości ze swojego celnego rzutu.

- Nigdy nie trafiam, a teraz trafiłam! - wypaliła radośnie roześmiana gwiazda TVP.

- I okazało się, że Izabella Krzan jest kobietą z jajem - podsumował Tomasz Kammel.

krzan4
www.instagram.com/tomaszkammel
krzan22
www.instagram.com/tomaszkammel

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl