Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Ile lat ma Jaruś z "Chłopaków do wzięcia"? Prawda w końcu wyszła na jaw
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 13.06.2023 20:12

Ile lat ma Jaruś z "Chłopaków do wzięcia"? Prawda w końcu wyszła na jaw

Jaruś z programu "Chłopaki do wzięcia"
kadry z programu "Chłopaki do wzięcia", prod. Polsat Play, wyd. 2021 r., Polsat Box Go

Jaruś z programu "Chłopaki do wzięcia" to jeden z najpopularniejszych bohaterów formatu, który na przestrzeni lat zdobył wielu fanów. Mało który z nich wiedział, ile lat mają pokazywani przez kamery Polsatu kawalerowie. Wskutek krótkiego dziennikarskiego śledztwa ich wiek wreszcie został zdemaskowany. Nie tylko w przypadku sympatycznego Jarusia można się zdziwić. 

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" ma wielu fanów

Przez obsadę "Chłopaków do wzięcia" przez kilka lat przewinęło się wielu poszukujących miłości dżentelmenów. Niektórym z nich udało się znaleźć miłość, jeden został nagrany przez Łowców pedofilii, zaś pozostali wciąż marzą o kobiecie, z którą mogliby iść przez życie. 

Jarosław Mergner zwany Jarusiem należy do tej pierwszej grupy. Jego wybranką okazała się blondwłosa Gosia, z którą dwa lata temu stanął na ślubnym kobiercu. Chociaż przysięgę składał dość krnąbrnie, to cały czas w niej trwa, a swoją małżonkę szanuje i broni, gdy krytykują ją koleżanki z programu. 

Nie żyje członek zespołu Bajm. Muzycy pogrążeni w żałobie

Ile lat ma Jaruś z "Chłopaków do wzięcia"?

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" prężnie rozwija swoje media społecznościowe, jednak trudno znaleźć tam informacje o jego wieku. Determinacją, by poznać metrykę najpopularniejszego uczestnika przeboju Polsatu, wykazali się dziennikarze Telemagazynu.

Odkryli, że Jarek Mergner w tym roku skończy 39 lat. Wielu widzów, którzy na bieżąco śledzą jego filozoficzne przemyślenia także w sieci, nie kryło zaskoczenia. Żyli w przekonaniu, że ich ulubieniec jest kilka lat młodszy. Ile lat mają pozostali uczestnicy "Chłopaków do wzięcia"?

Ile lat mają uczestnicy "Chłopaków do wzięcia"?

Najstarszym z kawalerów jest pan Henryk, który na swoim akcie urodzenia ma wpisany rok 1954. W 2024 roku będzie więc świętował swoje jubileuszowe, 70. urodziny. Sebastian "Jezus", który cieszy się umiarkowaną sympatią widzów, jest najmłodszy spośród wszystkich i ma jedynie 31 lat. 

"Bandziorek", czyli Krzysztof Dzierżanowski, w tym roku kończy 42 lata. Stefan, który w ramach programu poznał Aldonę i żyje z nią w szczęśliwym małżeństwie, według ustaleń Super Expressu ma 38 lat. Znaliście wiek któregoś z bohaterów programu "Chłopaki do wzięcia"?

Źródło: Telemagazyn, Super Express