Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Ile kosztował poród Małgorzaty Tomaszewskiej? Było luksusowo
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 24.02.2024 20:21

Ile kosztował poród Małgorzaty Tomaszewskiej? Było luksusowo

Małgorzata Tomaszewska
Ile kosztował poród Małgorzaty Tomaszewskiej? Fot. KAPiF / Instagram @malgorzata_tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska tuż przed narodzinami córki nieszczęśliwie straciła źródło dochodu. To jednak nie sprawiło, że zaczęła liczyć każdą złotówkę. Zwolniona z "Pytania na śniadanie" gwiazda zafundowała sobie poród w luksusowym szpitalu. Na taki wydatek mało kto mógłby sobie pozwolić, ceny powalają.

Małgorzata Tomaszewska powitała na świecie córeczkę

Małgorzata Tomaszewska mimo ciążowego brzuszka solidnie wywiązywała się z prezenterskich obowiązków w śniadaniówce TVP. Niestety, ta gorliwość nie została doceniona przez nowych włodarzy państwowej telewizji.

Prezenterka podzieliła los kolegów i koleżanek i straciła pracę. Kilka tygodni później urodziła, a nowinę o szczęśliwym rozwiązaniu niezwłocznie przekazała w mediach społecznościowych. 

Córka Jana Tomaszewskiego była pod opieką najlepszych specjalistów z zakresu ginekologii i położnictwa. Czy udałą się do Szwajcarii lub innego zagłębia najlepszej opieki lekarskiej w Europie? Oto, jaki szpital wybrała.

Małgorzata Tomaszewska
Ile kosztował poród Małgorzaty Tomaszewskiej? Fot. KAPiF
Ekspert ocenił debiut Pakosińskiej. Zwrócił uwagę na jeden szczegół

Małgorzata Tomaszewska urodziła w "szpitalu gwiazd"

Małgorzata Tomaszewska poszła śladem kilku innych gwiazd i postanowiła, że położy się na szpitalnym łóżku w renomowanej warszawskiej placówce. Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny przy Modalińskiego prestiżem cieszy się nie bez powodu. To właśnie tam na świat przychodziły pociechy Małgorzaty Kożuchowskiej, Katarzyny Warnke, Dominki Gwit i Idy Nowakowskiej.

Choć obiekt działa we współpracy z NFZ, oferuje pokaźną paletę usług prywatnych. Aby z nich skorzystać, trzeba przygotować się na spore wydatki. Jakie wygody można sobie zapewnić?

Tyle Małgorzata Tomaszewska zapłaciła za poród. Ceny powalają

Małgorzata Tomaszewska za samą procedurę porodową zapłaciła 4 tysiące złotych, jednak był to dopiero początek kosztów, jakie poniosła w trakcie pobytu w stołecznym szpitalu przy Modalińskiego. Z jakich dodatkowych usług mogła skorzystać?

Wskazana wyżej kwota nie obejmuje opieki nad niemowlęciem i obecności położnej. Aby pielęgniarka świadczyła swoje usługi na wyłączność, należy uiścić dodatkowe 1500 złotych za dobę. W skali kilku dni spędzonych na oddziale suma jest zatem całkiem spora. Zwłaszcza, że można zapewnić sobie płatne każdorazowo konsultacje specjalistów oraz specjalne miejsce na łóżku obok dla bliskiego.

Aby ojciec dziecka był obecny na tej samej sali, trzeba zapłacić 400 złotych za dobę lub dwa razy tyle, jeśli w grę ma wchodzić apartament o podwyższonym standardzie. Reasumując, pobyt w szpitalu może kosztować nawet kilkadziesiąt tysięcy, a jeśli wziąć pod uwagę także prowadzenie ciąży przez wcześniejsze miesiące, aż trudno sobie wyobrazić, ile.