Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Kim jest partner Małgorzaty Tomaszewskiej? Wiadomo, dlaczego go ukrywa
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 21.02.2024 09:11

Kim jest partner Małgorzaty Tomaszewskiej? Wiadomo, dlaczego go ukrywa

Małgorzata Tomaszewska
KAPiF; Kim jest partner Małgorzaty Tomaszewskiej?

We wtorek 20 lutego media obiegła radosna informacja, bowiem ojciec Małgorzaty Tomaszewskiej, Jan, wyjawił, że na świecie jest już jego wnuczka. Choć o prezenterce media często się rozpisują, tak o jej partnerze niewiele wiadomo. Dlaczego tak niechętnie mówi o ukochanym?

Małgorzata Tomaszewska do niedawna była gwiazdą TVP

Małgorzata Tomaszewska jeszcze do niedawna była jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy Telewizji Polskiej. Przez długi czas widzowie mieli okazję oglądać ją jako jedną z gospodyń w “Pytaniu na śniadanie”, gdzie zwykle partnerował jej Aleksander Sikora

Po czasie prezenterka nieco przystopowała z pracą, jednak miała ku temu ważny powód - wyjawiła, że jest w ciąży. Z tej racji postanowiła zadbać o swoje zdrowie i spokój, dlatego też znacznie rzadziej występowała na wizji, za to prężnie działała w sieci.

Małgorzata Tomaszewska
fot. KAPIF; Kim jest partner Małgorzaty Tomaszewskiej?
Małgorzata Tomaszewska URODZIŁA! Imię córki wróży sukces

Małgorzata Tomaszewska urodziła

Małgorzata Tomaszewska z radością opowiadała o swojej ciąży i z niecierpliwością czekała na narodziny swojego drugiego dziecka - prezenterka ma już kilkuletniego syna. Ostatecznie przed kilkoma dniami powitała swoją drugą pociechę, czym z ogromną dumą pochwalił się jej ojciec, Jan Tomaszewski.

Kochane kobitki! Gosia i Luiza, pomimo wielu trudności, okazałyście się wspaniałe. Gratuluję szczęśliwego przyjścia na świat. Trzymajcie się tak dalej - pochwalił się w rozmowie z “Super Expressem”.

Kim jest partner Małgorzaty Tomaszewskiej?

Według ustaleń mediów Małgorzata Tomaszewska była dwukrotnie zamężna. O pierwszym jej mężu niewiele wiadomo, a i sama zainteresowana nie wypowiada się na ten temat. Mówi się, że jest on kierowcą. Drugim mężem prezenterki był Ahmet Seyfi Yigit Tarci, z pochodzenia Turek. Jest on również ojcem jej syna, Enzo.

Małgorzata Tomaszewska obecnie wiedzie szczęśliwe życie u boku niejakiego Roberta. Choć zakochani bywają widywani razem, to jednak gwiazda TVP niechętnie o nim mówi. Ma ku temu poważny powód. 

Tak ustaliliśmy. Nie chcę i on też nie chce. Jesteśmy tutaj zgodni. Media to są blaski i cienie, ja te blaski mogę mieć, dlatego znoszę cienie. Jeżeli ktoś pojawia się w przestrzeni publicznej, to nigdy nie wiesz, jak zostanie oceniony. To nie jest nikomu potrzebne, jeżeli nie czerpiesz z tych mediów. Mam wrażenie, że pokazanie się dla pokazania, jest trochę dawaniem takiej pożywki. Ale oczywiście, to jest decyzja każdej osoby. On w ogóle nie jest związany z show-biznesem - powiedziała prezenterka w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Małgorzata Tomaszewska
fot. KAPIF; Kim jest partner Małgorzaty Tomaszewskiej?

Źródło: Super Express, Jastrząb Post