Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Grażyna Zielińska od 40 lat jest w szczęśliwym małżeństwie. Gwiazda "Rancza" pokazała swojego ukochanego
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 02.12.2023 20:05

Grażyna Zielińska od 40 lat jest w szczęśliwym małżeństwie. Gwiazda "Rancza" pokazała swojego ukochanego

Grażyna Zielińska
Grażyna Zielińska od 40 lat jest w szczęśliwym małżeństwie. Fot. kadr z serialu "Ranczo", prod. TVP, wyd. 2016 r., TVP VOD

Grażyna Zielińska stroni od opowiadania o swoim życiu prywatnym, jednak jeśli już to robi, przyświeca temu godna podziwu okazja. Podczas jednej z nich słynna babka-zielarka z "Rancza" pochwaliła się wspólnym zdjęciem z nieznanym dotąd małżonkiem. Kim jest ukochany, u którego boku spędziła już ponad 40 lat?

Grażyna Zielińska to nie tylko gwiazda serialu "Ranczo"

Grażyna Zielińska jest jedną z najbardziej charakterystycznych polski aktorek. Gdy pojawia się na ekranie, zawsze zostaje zapamiętana, chociaż w jej zawodowym dorobku przeważają role drugoplanowe. Stale występuje nie tylko przed kamerami, ale także na deskach teatrów.

Utalentowana artystka znana jest przede wszystkim z postaci serialowych. Oprócz babki-zielarki w "Ranczu" (grała tam od pierwszego do ostatniego sezonu), występowała przez kilka lat także w "Na dobre i na złe" oraz "Pierwszej miłości". Fani telenoweli Polsatu od dekady mogą oglądać ją jako sympatyczną Celinkę. Co wiadomo o życiu prywatnym 70-latki?

Gwiazda "Rancza" bojkotuje TVP? "Nie przyjmuję zaproszeń"

Kim jest mąż Grażyny Zielińskiej?

Grażyna Zielińska należy do gwiazd, które mimo wieloletniej styczności z show-biznesem są stałe w uczuciach. Od 40 lat żyje wspólnie z tym samym mężczyzną, którego poślubiła w 1983 roku. Zakochała się wówczas w Marku Zielińskim. Owocem tej relacji jest syn Kacper, który realizuje się jako dziennikarz sportowy, a jego specjalnością jest piłka nożna. 

Uwielbiana przez Polaków aktorka wyszła za mąż w wieku 30 lat. Jak poznała swojego przyszłego męża? Ich obiecująca znajomość rozpoczęła się w teatrze. 

Męża poznałam w teatrze i tak się zaczęło. Rozmowy, spacery, oczywiście nie mieliśmy pieniędzy, żeby przesiadywać w restauracjach, zresztą po co? Z tego chodzenia urodził się synek, ale już byliśmy małżeństwem, trzy miesiące po ślubie. Jesteśmy szczęśliwą rodziną, nie zawsze jest cudownie, dlatego jest normalnie. Chwała Bogu jest barwnie - opowiadała na łamach Plejady. 

Jak wygląda mężczyzna, który zdołał skraść jej serce?

Grażyna Zielińska
Grażyna Zielińska od 40 lat jest w szczęśliwym małżeństwie, fot. KAPiF

Grażyna Zielińska pokazała męża. "Pojął mnie za żonę"

Grażyna Zielińska mimo dojrzałego wieku pozostaje aktywna w mediach społecznościowych, a niektóre z podejmowanych przez nią aktywności mogą zawstydzić dwudziestolatków. Tym razem zaskoczeń także nie zabrakło, bowiem pochwaliła się w sieci wspólnym zdjęciem z mężem. Okazją okazała się rocznica ślubu. 

Czy to bajki, czy nie bajki, mówcie sobie, co tam chcecie, a ja przecież wam powiadam, długie związki są na świecie. 40 lat temu Marek Zieliński pojął mnie za żonę - dodała w opisie fotografii. 

Wiedzieliście, że Grażyna Zielińska od lat jest szczęśliwą mężatką?

Źródło: Plejada