Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Dziś wieczorem Polsat i TVN będą się biły o widzów. Zacznie się już od 20:00
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 08.06.2024 13:57

Dziś wieczorem Polsat i TVN będą się biły o widzów. Zacznie się już od 20:00

Pilot TV, telewizja
Fot. Pixabay/Alehandra13

Sobotni wieczór to idealny moment na relaks po całym tygodniu pracy albo romantyczny wieczór z dobrym filmem. Polskie stacje telewizyjne postanowiły pomóc w wyborze idealnego tytułu i planują zaserwować widzom najlepsze kinowe produkcje. A będzie w czym wybierać. Dwa kanały postanowiły niemal bić się o telewidzów. Sprawdź, co obejrzeć wieczorem, 8 czerwca. 

Hitowe komedie w TVN i Polsacie: "W głowie się nie mieści" oraz "Mamma Mia!"

Już dziś wieczorem na ekranach widzów Polsatu zagości lubiana komedia animowana “W głowie się nie mieści”. Jest to produkcja firmy Disney Pixar z 2015 roku w reżyserii Pete'a Doctera. Obraz wyróżniono m.in. Oscarem, Złotym Globem i nagrodą BAFTA za najlepszy film animowany

Bajka opowiada o dorastaniu i trudnościach w radzeniu sobie z buzującymi emocjami. Całą sytuację utrudnia przeprowadzka głównej bohaterki - Riley do San Francisco. Musi ona przystosować się do nowych warunków i odnaleźć w innym miejscu.

“W głowie się nie mieści” - Polsat, godz. 20:00

Na widzów TVNu czekać będzie natomiast hitowa produkcja “Mamma Mia!”. Jest to musical z 2008 roku w reżyserii Phyllidy Lloyd. Sophia (w tej roli Amanda Seyfried) wychodzi za mąż i z tej okazji postanawia odnaleźć swojego ojca, aby ten mógł poprowadzić ją do ołtarza. Całość wzbogacona jest największymi przebojami zespołu ABBA. 

“Mamma Mia!” - TVN, godz. 20:00

Barbara Sienkiewicz przed śmiercią spisała testament. Wyjawia tam, kto zajmie się jej dziećmi

Program TV: "Aniołki Charliego" i "Zawsze jest czas na miłość"

Nieco później na antenie stacji ze słońcem w logotypie zagoszczą “Aniołki Charliego”. Jest to film sensacyjny opowiadający o wyszkolonych we wschodnich sztukach walki bohaterkach, które stają w obliczu największego wyzwania w całej swojej dotychczasowej karierze. Obraz pochodzi z 2000 roku i został wyreżyserowany przez Josepha McGinty’ego Nichola. W głównych rolach m.in. Cameron Diaz, Drew Barrymore oraz Lucy Liu.

“Aniołki Charliego” - Polsat, godz. 22:05

ZOBACZ: Polski hit Netflixa w cieniu skandalu? Scena pogrzebu wywołała niesmak

Tuż po 22:00 widzowie oczekujący miłosnych uniesień będą mogli zagłębić się w historię owdowiałej amerykanki - Emily Walters. To za sprawą produkcji “Zawsze jest czas na miłość” z 2017 roku. Pewnego dnia bohaterka poznaje ekscentrycznego sąsiada Donalda Hornera, który jest właścicielem rozpadającej się chatki. Czy pojawi się między nimi uczucie?

“Zawsze jest czas na miłość” - TVN, godz. 22:25

Dziś w TV: "Spider-Man 3" oraz "Pięćdziesiąt twarzy Greya"

Polsat do końca wieczoru pozostanie w klimacie sensacji i dobrego kina akcji. Wszystko dzięki filmowi “Spider-Man 3”, który zostanie wyemitowany tuż przed 1:00 w nocy. Jest to film akcji z 2007 roku na podstawie serii komiksów o superbohaterze o tym samym pseudonimie. W tytułowej roli Tobey Maguire.

“Spider-Man 3” - Polsat, godz. 00:50

ZOBACZ: Niepokojące wieści o stanie zdrowia Ewy Kasprzyk. Gwiazda przekazała smutne wieści

TVN natomiast zostanie już w romantycznym klimacie i zaserwuje swoim widzom kontrowersyjny dramat romantyczny z 2015 roku. Mowa oczywiście o “Pięćdziesięciu twarzach Greya”, które podbiły sale kinowe na całym świecie. Obraz bazuje na książce o tym samym tytule i opowiada o niecodziennej relacji  Anastasi Steele oraz Christiana Grey'a. W głównych rolach Dakota Johnson oraz Jamie Dornan.

"Pięćdziesiąt twarzy Greya" - TVN, godz. 00:35

Tagi: Polsat TVN Film