Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Dopiero co wzięli ślub! Młodziutka żona Krzysztofa Skiby od razu TO pokazała. Ogromna zmiana
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 15.10.2023 08:10

Dopiero co wzięli ślub! Młodziutka żona Krzysztofa Skiby od razu TO pokazała. Ogromna zmiana

Dopiero co wzięli ślub! Młodziutka żona Skiby od razu TO pokazała
Dopiero co wzięli ślub! Młodziutka żona Skiby od razu TO pokazała. Fot. Instagram @skibabigcyc

Krzysztof Skiba dwa miesiące temu wziął ślub, ale jego oraz ukochaną wciąż napędza siła uczucia. Nowa luba lidera Big Cyc opublikowała w sieci wyjątkowe zdjęcie, które z pewnością ma dla niej podwójne znaczenie. Czym pochwaliła się Karolina, żona Krzysztofa Skiby?

Krzysztof Skiba zostawił żonę i związał się z kochanką

Związek Krzysztofa Skiby i Karoliny Skiby trwa w najlepsze mimo głośnych wywiadów ekspartnerki i syna muzyka, którzy nie zostawili na zakochanych suchej nitki i oskarżyli ich o kłamstwa i zdradę.  Charyzmatyczny piosenkarz wraz ze swoją młodszą ukochaną nie przejmują się krytyką i mimo medialnej burzy budują fundamenty pod swoją przyszłość.

Krzysztof Skiba niemal w sieci chętne pokazuje romantyczne kadry ze swojego życia. Nie szczędzi żonie całusów i innych oznak czułości. Karolina Skiba również wydaje się zachwycona, a euforii na pewno dodał jej moment, którym kilka dni temu podzieliła się na Instagramie. Co takiego się wydarzyło?

Syn Krzysztofa Skiby o oświadczeniu jego żony. "W wypowiedziach tej pani trudno doszukać się prawdy"

Krzysztof Skiba układa sobie życie na nowo

Ślub Krzysztofa Skiby miał miejsce 19 sierpnia tego roku. Świeżo upieczona żona piosenkarza nie ukrywała, że udało się zorganizować uroczystości tak, jak sobie to wymarzyła. Karolina pierwszy raz oficjalnie jako żona Krzysztofa Skiby wystąpiła publicznie w programie "Para do gara". 

Małżeństwo Krzysztofa Skiby i Karoliny Skiby ma także inne konsekwencje. Jedną z nich udostępniła na Instagramie żona wokalisty. Jej ekscytację na pewno zrozumie każda mężatka. Co pokazała uszczęśliwiona żona Krzysztofa Skiby?

Nowa żona Krzysztofa Skiba pokazała w sieci nowy dokument

Okazuje się, że Karolina Skiba skupiła się na rzeczach przyziemnych. Dopiero teraz udało jej się dopełnić formalności polegających na zmianie danych osobowych w dowodzie osobistym. 

33-letnia żona Krzysztofa Skiby ma na nim nowe nazwisko, które przyjęła po 59-letnim współmałżonku (wcześniej nazywała się Kempińska). Nie da się ukryć, że towarzyszą jej same pozytywne emocje, a duma ją rozpiera. Fani mają nadzieję, że jej małżeństwo z Krzysztofem Skibą mimo początkowych trudności okaże się strzałem w dziesiątkę. Czego życzycie nowej żonie lidera Big Cyc?

Dopiero co wzięli ślub! Młodziutka żona Skiby od razu TO pokazała. Fot. Instagram @karoskiba.jpg
Dopiero co wzięli ślub! Młodziutka żona Skiby od razu TO pokazała. Fot. Instagram @karoskiba