Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Danuta Holecka ostatni raz na antenie TVP? Ledwo trzymała nerwy na wodzy, a finał był niespodziewany
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 09.12.2023 16:04

Danuta Holecka ostatni raz na antenie TVP? Ledwo trzymała nerwy na wodzy, a finał był niespodziewany

Danuta Holecka TVP
Danuta Holecka ostatni raz na antenie TVP? Fot. kadry z programu "Gość Wiadomości", prod. TVP, wyd. 2023 r., TVP VOD

Czy Danuta Holecka już więcej nie przywita widzów TVP? Pogłoski, jakoby ostatnie wieczorne wydanie "Wiadomości" ze swoim udziałem miała już za sobą, nie milkną. Warto zatem wiedzieć, jak owiana kontrowersją prezenterka zachowała się podczas rzekomo pożegnalnego wydania. Pod sam koniec rzeczywiście nie zabrakło łamiących wieści.

Danuta Holecka utwardziła elektorat PiS

Danuta Holecka pieczę nad głównym wydaniem “Wiadomości” objęła kilka lat temu z rąk ówczesnego prezesa, Jacka Kurskiego. Niestety, dziennikarka zdołała przekonać do siebie jedynie wyborców PiS, bowiem elektoraty pozostałych partii oskarżały ją o niezbyt obiektywne podejście do informowania o bieżących wydarzeniach w kraju - zwłaszcza tych z zakresu polityki. 

Misja prezenterki, czego można się było spodziewać po wyborach, dobiegła końca. Kiedy zamierza pożegnać się z prowadzeniem jednego z najpopularniejszych serwisów informacyjnych w Polsce?

Wpadka Danuty Holeckiej w TVP. Prezenterka szybko zareagowała, wszystko poszło na żywo

Danuta Holecka 8 grudnia pełniła ostatni dyżur w TVP?

Jakiś czas temu w mediach pojawiły się nieoficjalne nowiny dotyczące rzekomych zarobków Danuty Holeckiej. Na razie różne wersje informują, że może udać jej się zachować wynagrodzenie i pozostać na Woronicza w innej roli, inne zaś wskazują, że swój ostatni dyżur miała mieć już… 8 grudnia.

Tego dnia przed spragnionymi politycznej jatki widzami zaprezentowała się w eleganckiej koszuli w kolorze burgundu. Nic nie zapowiadało, że kilka chwil przed końcem zdobędzie się na zaskakujące wyznanie. Jak się zachowała?

Danuta Holecka
Danuta Holecka ostatni raz na antenie TVP? Fot. kadry z programu "Gość Wiadomości", prod. TVP, wyd. 2023 r., TVP VOD

"Wiadomości". Danuta Holecka na koniec przekazała smutną wieść

Danuta Holecka istotnie, pod sam koniec Wiadomości" 8 grudnia przedstawiła smutną wiadomość. Z pewnością wielu widzów zamarło w oczekiwaniu na pożegnanie - i naprawdę tak się stało.

Dziennikarka kojącym tonem oddała pamięć po zmarłej Elżbiecie Sommer, słynnej pogodynce zwanej "Chmurką". O tym, jakoby sama miała więcej nie pokazać się przed kamerami serwisu nie było mowy. Można więc zakładać, że w nadchodzących wydaniach również ją zobaczymy. Media przekonują jednak, że jej dni na Woronicza są policzone i to tylko kwestia najbliższego tygodnia - być może nastąpi to 12 lub 13 grudnia.

Danuta Holecka TVP
Danuta Holecka ostatni raz na antenie TVP? Fot. kadry z programu "Wiadomości", prod. TVP, wyd. 2023 r., TVP VOD

Źródło: Jastrząb Post