Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Danuta Holecka rozbiła małżeństwo? Po latach na ujawnili zaskakujące informacje
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 13.09.2023 11:10

Danuta Holecka rozbiła małżeństwo? Po latach na ujawnili zaskakujące informacje

Danuta Holecka
KAPiF

Danuta Holecka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek TVP. Choć widzowie doskonale znają ją z serwisu informacyjnego “Wiadomości”, na temat jej życia prywatnego nie wiadomo zbyt wiele. Jej związek z biznesmenem został owiany tajemnicą.

Danuta Holecka jest gwiazdą TVP

Danuta Holecka dołączyła do Telewizji Polskiej w 1993 roku. Zaczynała od pracy jako reporterka w Senacie, a cztery lata później awansowała na prowadzącą “Wiadomości”. W międzyczasie występowała także między innymi w TVP Info czy w TVP3.

Dziennikarka stara się chronić swoje życie od blasku fleszy i rzadko wypowiada się na prywatne tematy. Jakiś czas temu na jaw wyszły jednak zaskakujące informacje o związku prezenterki.

Zespół Perfect w żałobie. Muzycy przekazali smutną wiadomość

Kim jest mąż Danuty Holeckiej?

Danuta Holecka i Krzysztof Dunin-Holecki poznali się, kiedy prezenterka była jeszcze na studiach. Jej przyszły mąż organizował wówczas wyjazdy do Norwegii. Parę niemal od razu połączyło silne uczucie.

Niestety na drodze ich miłości pojawił się pewien kłopot. Jak poinformował Pomponik, kiedy Krzysztof zakochał się w Danucie, miał być jeszcze… żonaty. Biznesmen szybko podjął jednak decyzję o rozwodzie, a już po trzech tygodniach oświadczył się ukochanej.

Danuta Holecka musiała przełożyć ślub

Danuta Holecka z radością przyjęła oświadczyny, jednak pojawiły się wówczas kolejne problemy. Para musiała trochę poczekać na sformalizowanie swojego związku. Jak przekazał SE.pl, ceremonię przekładano aż trzykrotnie. Danuta i Krzysztof pobrali się ostatecznie krótko po jego rozwodzie.

– Kiedy wychodziłam za mąż, byłam bardzo młoda i chciałam tylko kochać, być kochaną i mieć zdrowe dzieci. I o to prosiłam Boga – mówiła Holecka w „Życiu na gorąco”. 

Źródło: Pomponik, SE.pl