Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Dagmara Kaźmierska wspomina ukochaną osobę. Rozdzieliła je śmierć
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 17.02.2024 17:10

Dagmara Kaźmierska wspomina ukochaną osobę. Rozdzieliła je śmierć

Dagmara Kaźmierska
wirestock z freepik/ kadr programu "Królowe życia" prod. TTV

Dagmara Kaźmierska to jedna z barwnych postaci znanych z “Królowych życia”. Celebrytka przed kamerami często mówiła o swoich sukcesach, a także porażkach, a nawet o utracie bliskich swojemu sercu osób. Tym razem za pośrednictwem Instagrama zdecydowała się na oddanie hołdu osobie, którą bardzo kochała.

Dagmara Kaźmierska cieszy się dużym zainteresowaniem wśród internautów

Dagmara Kaźmierska zyskała dużą popularność dzięki udziałowi w programie “Królowe życia”. Zdobyła również pokaźne grono wiernych fanów, którzy wręcz z niecierpliwością wypatrywali nowych odcinków z udziałem charyzmatycznej bohaterki. A przygód miała co niemiara, jednak nie przezywała ich sama - towarzyszyli jej przede wszystkim syn Conan oraz przyjaciel Jacek. Na wizji przez pewien czas z Dagmarą pojawiała się Edzia, jednak z czasem okazało się, że relacje między paniami nieco osłabły.

Niekonwencjonalna uczestniczka “Królowych życia” zdobyła pokaźne grono obserwatorów na Instagramie, wynoszące ponad 1 milion internatów, żądnych nowych informacji na temat lubianej celebrytki. Jest również aktywna na TikToku, gdzie prowadzi transmisje sprzedażowe, przesączone nie tylko handlem, ale także interesującymi rozmowami z obserwatorami.

Dagmara Kaźmierska
fot. KAPIF;Dagmara Kaźmierska wspomina ukochaną osobę
Plotki o Kaźmierskiej i Hakielu to jednak prawda? Pojawiło się zdjęcie

Dagmara Kaźmierska straciła wiele bliskich osób

Dagmara Kaźmierska niejednokrotnie pokazywała na wizji, że choć ma twardy charakter, posiada również dobre serce. Można było dostrzec to, chociażby w jednym z odcinków, gdzie nie bacząc na konsekwencje, próbowała uratować psa z nagrzanego samochodu. Nie ukrywała również łez smutku na wieść o śmierci bliskich swojemu sercu osób.

W ciągu trwania programu celebrytka pożegnała kilkoro ludzi, którzy byli dla niej ważni, a na wspomnienie o nich, nie ukrywała swoich łez. Do tego grona należy, chociażby Ryszard, który również pojawiał się na ekranach, a także Basia. Nie można oczywiście zapomnieć o pani Eli, która była babcią Dagmary Kaźmierskiej. Kobieta odeszła w 2019 roku po walce z chorobą nowotworową. 

Dagmara Kaźmierska
kadr programu “Królowe życia” prod. TTV; Dagmara Kaźmierska wspomina ukochaną osobę

Dagmara Kaźmierska wspomina ukochaną babcię

Zapewne wierni fani “Królowych życia” znają panią Elę, która prywatnie była babcią Dagmary Kaźmierskiej, a co za tym idzie, prababcią Conana. Kobieta była bardzo żywiołowa i zawsze skora do rozmów ze swoją ukochaną wnuczką. Bez problemu dawała jej życiowe rady, które niejednokrotnie opatrzone były kąśliwym komentarzem. 

Niestety babcia Dagmary Kaźmierskiej zmarła w 2019 roku, po trudnych zmaganiach z chorobą nowotworową. Wówczas bohaterka “Królowych życia” przebywała w Berlinie, gdzie trwały nagrania do programu “Orzeł czy reszka”. Śmierć starszej pani wyraźnie zabolała celebrytkę, która wielokrotnie publicznie ubolewała nad jej stratą - zarówno w telewizji, jak i w social mediach. 

Tym razem mama Conana za pośrednictwem Instagrama ponownie postanowiła powspominać uroczą seniorkę. Na jej InstaStory pojawiły się kadry z “Królowych życia”, gdzie w przejmujący sposób wypowiadała się o ukochanej babci. Ewidentnie można zauważyć, że upływający czas nie goi ran w sercu Dagmary Kaźmierskie po tej stracie.

Nigdy nie dopuszczałam do siebie myśli, że mi zabraknie babci. To była żelazna dama. No jest źle bez niej. W moich oczach ona cały czas była piękna do końca - mówiła Dagmara Kaźmierska na udostępnionym nagraniu.

Dagmara Kaźmierska
kadr programu “Królowe życia” prod. TTV; Dagmara Kaźmierska wspomina ukochaną osobę
Dagmara Kaźmierska
kadr programu “Królowe życia” prod. TTV; Dagmara Kaźmierska wspomina ukochaną osobę