Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > "Chłopaki do wzięcia". Żona Jarusia ciągnie go za język ws. byłej dziewczyny. Ma powody do zazdrości?
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 17.05.2023 19:29

"Chłopaki do wzięcia". Żona Jarusia ciągnie go za język ws. byłej dziewczyny. Ma powody do zazdrości?

Jaruś z "Chłopaków do zdjęcia"
fot. screen "Chłopaki do wzięcia"

Jaruś z “Chłopaków do wzięcia” z okazji pierwszej rocznicy ślubu zabrał swoją małżonkę na pizzę. Ukochana dopytywała go o poprzednie związki. Zadała mu ważne pytanie. Gwiazdor musiał się słono tłumaczyć.

"Chłopaki do wzięcia". Jaruś odnalazł szczęście w ramionach Gosi

“Chłopaki do wzięcia” od lat cieszą się ogromną popularnością wśród widzów. Jedną z największych gwiazd programu jest bez wątpienia Jaruś, który po wielu miesiącach poszukiwań w końcu odnalazł swoją drugą połówkę.

Wybranką mężczyzny została poznana w programie Gosia. Para już od pierwszych spotkań obdarzyła się uczuciem i nie zwlekała długo ze sformalizowaniem związku. Ślub Jarusia był jednym z najważniejszych wydarzeń programu “Chłopaki do wzięcia”.

Michał Wiśniewski po raz szósty został ojcem. Ujawnił imiona dziecka

"Chłopaki do wzięcia". Jaruś i Gosia wybrali się na randkę

Z okazji pierwszej rocznicy ślubu Jaruś postanowił przygotować dla ukochanej niespodziankę. Gwiazdor “Chłopaków do wzięcia” zaprosił żonę do pizzerii, gdzie zjedli wspólny posiłek. Przygotowana przez obsługę pizza wyjątkowo przypadła im do gustu.

- Smakuje mi dobrze. Cienkie, z pieczarkami, z szynką, sos czosnkowy - zachwycała się Gosia.

"Chłopaki do wzięcia". Gosia wypytuje o byłe partnerki Jarusia

Gosia wykorzystała wspólne wyjście, by porozmawiać z mężem na temat… jego byłych partnerek. Żona Jarusia bez skrępowania zaczęła wypytywać o jego miłosne podboje z przeszłości. 

- Jarek, jak się ożeniłeś ze mną, to jakieś inne dziewczyny prowadziłeś? Ani jednej dziewczyny nie sprowadziłeś tu na pizzę? - dopytywała Gosia. - Nie, nie. Nie każdy lubi jeść pizzę - zaprzeczył kategorycznie Jaruś.