Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Michał Wiśniewski po raz szósty został ojcem. Ujawnił imiona dziecka
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 16.05.2023 22:25

Michał Wiśniewski po raz szósty został ojcem. Ujawnił imiona dziecka

Michał i Pola Wiśniewscy
Instagram @m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski po raz szósty został tatą. Jego żona Pola urodziła, a dumny ojciec przekazał radosne wieści w mediach społecznościowych. Ujawnił także imiona pociechy.

Michał Wiśniewski został tatą

Michał Wiśniewski to jeden z weteranów polskiej sceny muzycznej. W latach 90. wspólnie z Jackiem Łągwą założył zespół Ich Troje, który przyniósł mu ogromną popularność. Grupa wypromowała utwory, które podbijały polskie listy przebojów. 

Artysta słynie jednak nie tylko z dokonań muzycznych, ale także bujnego życia uczuciowego. Michał Wiśniewski był czterokrotnie żonaty, dzięki czemu dziś może pochwalić się licznym potomstwem. Jego obecną żoną jest Pola, z którą oczekiwali szóstego już dziecka piosenkarza. Gwiazdor pochwalił się w mediach społecznościowych, że jego ukochana urodziła.

Siostra Kamilka z Częstochowy podjęła decyzję, nie mogła inaczej. "Obiecałam bratu"

Żona Michała Wiśniewskiego urodziła

We wtorkowy wieczór na Instagramie Michała Wiśniewskiego pojawiła się grafika, z której jasno wynika, że na świat przyszło jego szóste dziecko. Dumny tata podzielił się radosną nowiną z fanami. W opisie zdradził również imiona noworodka.

- Noël Cloé Wiśniewski. Witamy na świecie synku! - czytamy pod grafiką.

Michał Wiśniewski przekazał radosną nowinę. Fani zasypali go gratulacjami

Pod postem Michała Wiśniewskiego błyskawicznie pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani zasypali go gratulacjami i życzeniami zdrowia dla świeżo upieczonej mamy i nowo narodzonego synka Wiśniewskich.

- Gratulacje!; - Wow! Brawo Michał, brawo Pola, brawo Młody! Gratulacje ogromne i zdrówka, niech się radośnie chowa!; - Dużo zdrówka dla Mamy i Synusia!; - Dużo przespanych nocy Michał! - czytamy pod postem szczęśliwego taty.