Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Caroline Derpienski drży o swoje życie. Prosi o pomoc
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 21.02.2024 12:43

Caroline Derpienski drży o swoje życie. Prosi o pomoc

Caroline Derpienski
Caroline Derpienski drży o swoje życie. Prosi o pomoc. Fot. Instagram @carolinederpienski

Caroline Derpienski lubi szokować, ale tym razem przeszła samą siebie. To przerażające, co napisała w sieci. Dlaczego poprosiła o pomoc i obawia się o własne życie? Powód jest zdumiewający - podobnie jak odpowiedź osoby, którą oskarżyła o morderczy spisek.

Krzysztof Stanowski opublikował materiał o Caroline Derpienski

Caroline Derpienski kilka miesięcy temu gościła właściciela Kanału Zero w swoich amerykańskich włościach. Umówiła się z nim na wywiad, w którym szczerze opowiedziała o swoim życiu. Opowiedziała również o swoim ukochanym, o którym w Polsce snuto najróżniejsze domysły.

Materiał przygotowany przez Krzysztofa Stanowskiego nie okazał się jednak laurką, jakiej być może oczekiwała. Zapewne właśnie z powodu tego niezadowolenia zdecydowała się na krok, którego mało kto (nawet po niej) się spodziewał. Trudno uwierzyć, co napisała na Instagramie.

Caroline Derpienski Krzysztof Stanowski
Caroline Derpienski drży o swoje życie. Prosi o pomoc. Fot. kadr z filmu na kanale YouTube @KanałZero
Derpienski ma trzy pasierbice! "Latynoski miliarder" tak je nazwał

Szokujące wyznanie Caroline Derpienski po publikacji materiału Stanowskiego

Caroline Derpienski niespodziewanie zamieściła na Instagramie relację z wymownym napisem. Na czarnym tle dużymi, białymi literami oznajmiła, że boi się o własne życie. O spisek, jakoby ktoś na nią czyhał, oskarżyła swojego wcześniejszego rozmówcę, którego raczyła nie tylko zaufaniem, ale i ceniła jako dziennikarza. Mowa oczywiście o Krzysztofie Stanowskim.

Jestem przerażona planami zabójstwa mojej osoby przez Krzysztofa Stanowskiego. Prosiłabym o pomoc - zadeklarowała na Instagramie.

Samozwańcza królowa "dolarsów" zupełnie zmieniła front. Dokładnych powodów, dla których tak się stało, można doszukiwać się w sugestiach jej oponenta. Były współtwórca Kanału Sportowego w żargonie młodzieżowym postanowił "wyjaśnić" byłą miss i sugerował, jakoby nie miała wielkich życiowych ambicji i satysfakcjonowało ją opływanie w luksusowe dobra. W ich zdobywaniu miałby pomagać jej starszy o kilkadziesiąt lat partner. Nie dziwne więc, że urażona celebrytka wystosowała wobec niego kolejną ilość złośliwych epitetów.

Ale z Ciebie gn** Stanowski. Sądzisz innych według siebie. Nie próbuj mnie dyskredytować jako osoby alkoholowo. Nie mogę spać po rewelacjach, jakie zgotowałeś. Nie potrzeba tutaj alkoholu aby widzieć, jak złą osobą jesteś - punktowała rozemocjonowana influencerka.

Odpowiedź "oskarżonego" była natychmiastowa.

Caroline Derpienski
Caroline Derpienski drży o swoje życie. Prosi o pomoc. Fot. Instagram @carolinederpienski
Caroline Derpienski
Caroline Derpienski drży o swoje życie. Prosi o pomoc. Fot. Instagram @carolinederpienski

Krzysztof Stanowski odpowiedział na zarzuty Caroline Derpienski

Krzysztof Stanowski znanym sobie zwyczajem nie zwykł zbyt bardzo brać do siebie wyskoku Caroline Derpienski. Sformułowań o tym, że modelka obawia się o własne życie, nie potraktował poważnie. Co więcej - w odpowiedzi na pytanie, czy zamierza brać udział w tym przekomarzaniu, dał do zrozumienia, że jej emocje mogą wynikać z - paradoksalnie - wspomnianego przez nią alkoholu.

Raczej nie. Biorąc pod uwagę, która godzina jest w Miami, wygląda mi to na jakiś mocny alkoholowy przelot. Mam nadzieje, że ta dziewczyna odnajdzie spokój - oznajmił zatroskany.

Caroline Derpienski z pewnością będzie niepocieszona.

Krzysztof Stanowski
Caroline Derpienski drży o swoje życie. Prosi o pomoc. Fot. kadr z portalu X @K_Stanowski
Tagi: gwiazdy