Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Tak Derpienski poznała swojego partnera. Ile lat ich dzieli?
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 18.02.2024 17:20

Tak Derpienski poznała swojego partnera. Ile lat ich dzieli?

Caroline Derpienski
KAPiF;Partner Caroline Derpienski mógłby być jej dziadkiem

Krzysztof Stanowski postanowił prześwietlić “dollarsową” karierę Caroline Derpienski, która pojawiła się w mediach niespodziewanie, niczym grom z jasnego nieba i bardzo dobrze sobie radzi w polskim show-biznesie. Dziennikarzowi udało się ustalić, kto jest partnerem celebrytki. Według jego słów dzieli ich duża różnica wieku.

Caroline Derpienski zyskuje na sławie

Carolina Derpienski pojawiła się w rodzimym show-biznesie niespodziewanie i szybko zyskała sławę. Przyczyniły się do tego m.in. kontrowersyjne wypowiedzi, ogromna ilość obserwatorów i ogólnie pojęty rozgłos, jaki wokół siebie robi, bowiem celebrytka bez wahania wyraża odważne teorie.

“Dollarsowa królowa” niemal bez mrugnięcia okiem opowiada o dobytku, jaki posiada, nie ukrywając jednocześnie, że dobra materialne są dla niej ważne. Caroline Derpienski lubi również wyróżniać się w tłumie, przez co często można spotkać ją w odważnych kreacjach.

Caroline Derpienski
fot. KAPIF;Partner Caroline Derpienski mógłby być jej dziadkiem
Krzysztof Stanowski wystartuje w wyborach prezydenckich? Dziennikarz wyjawił swoj plan

Krzysztof Stanowskii prześwietlił "dollarsową" karierę Caroline Derpienski

O Caroline Derpienski nieprzerwanie jest głośno, jednak wielu widzów wciąż się główkuje, w jaki sposób dorobiła się tak ogromnego majątku, zważając dodatkowo na jej młody wiek. Markowe torebki i buty, drogie kreacje i luksusowe samochody to jedynie część dobytku, o którym regularnie wspomina. Sprawą zajął się Krzysztof Stanowski, który pojechał do Stanów Zjednoczonych i spędził z Caroline kilka dni. 

Co ciekawe, dziennikarz miał okazję poznać nie tylko kobietę, ale również jej partnera, o którym Caroline często wspominała, mówiąc “latynoski miliarder Dżak”. Szybko okazało się, że jej wybrankiem jest Polak, Krzysztof Porowski. O mężczyźnie swego czasu było wyjątkowo głośno, za sprawą licznych biznesów i kontrowersji z nimi związanych. Porowski ma za sobą nawet odsiadkę, która po czasie okazała się niesłuszna i za którą otrzymał wysokie odszkodowanie. 

Caroline Derpienski
fot. KAPIF;Partner Caroline Derpienski mógłby być jej dziadkiem

Ile lat ma partner Caroline Derpienski?

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Krzysztofa Stanowskiego Caroline Derpienski poznała Krzysztofa Porowskiego podczas wyborów Miss Elite, organizowanych przez jego firmę.

Elite Club Monaco, gdzie za wszystkie, no może za większość sznurków pociąga pan Krzysztof, zorganizował wybory Miss Elite 2020 i tam II Wicemiss została Karolina Derpienska. W nagrodę, jakie to piękne, jakie to romantyczne (...), wygrała tygodniowy wyjazd do Miami. I to był ten moment, który zmienił jej życie, życie pana Krzysztofa oraz polski show-biznes - skomentował sprawę Stanowski. 

W dalszej części materiału oznajmił, że w momencie wyborów Caroline miała 17 lat, a Krzysztof 57.

17 lat, 5 miesięcy i 4 dni, a pan Krzysztof miał 57 lat, 10 miesięcy i 8 dni. Czy to nie jest trochę creepy? - skwitował Stanowski. 

Warto dodać, że w ubiegłym roku Caroline świętowała 23. urodziny. 

Caroline Derpienski
fot. KAPIF;Partner Caroline Derpienski mógłby być jej dziadkiem

Źródło: Kanał Zero