Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Matka dziecka Rzeźniczaka, wyznała prawdę o strasznej chorobie. Zmaga się z nią już 20 lat!
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 21.11.2023 17:46

Matka dziecka Rzeźniczaka, wyznała prawdę o strasznej chorobie. Zmaga się z nią już 20 lat!

KAPiF/Instagram.com/ewelatarasz, Była partnerka Jakuba Rzeźniczaka cierpi na poważną chorobę
Fot. KAPiF/Instagram.com/ewelatarasz, Była partnerka Jakuba Rzeźniczaka cierpi na poważną chorobę

Partnerki Jakuba Rzeźniczaka i kontrowersje, które co jakiś czas wypływają wokół miłosnych perypetii piłkarza, cały czas budzą niemałe emocje. Teraz kobieta, z którą Kuba ma dziecko, przyznała, że zmaga się z poważną chorobą, która na pewno utrudnia jej życie. Wychodzi na to, że cierpi na nią od 20 lat!

Partnerka Rzeźniczaka jest poważnie chora

Choroba partnerki Rzeźniczaka dotychczas nie była znana. Do tej pory mężczyzna borykał się z matką swego dziecka w kwestiach związanych z opieką oraz alimentami. Ze słów Eweliny wynika, że nie kwapił się on, aby łożyć na dziecko, a jego kontakty z dziewczynką można było określić, lekko mówiąc jako sporadyczne.

Teraz okazuje się, że kobieta przez cały ten czas miała również problem zdrowotny. Jako samotna matka musiała przeżywać katusze, będąc zdana jedynie na siebie i to z tak małym dzieckiem. Teraz wyznała prawdę i to publicznie.

Kochliwy Zamachowski planuje czwarty ślub? To o nią była zazdrosna Monika Richardson

Co z córką Rzeźniczaka? Jej mama jest poważnie chora

Córka Rzeźniczaka niedawno skończyła 6 lat i jest łudząco podobna do mamy. Widać, że kobieta bardzo o nią dba i skutecznie zastępuje jej oboje rodziców. Zadanie musi być dla niej jednak podwójne trudne ze względu na chorobę, z którą się zmaga.

Okazuje się, że cierpi z powodu depresji. Towarzyszy jej ona od 20 lat, o czym wspomniała podczas szczerego wyznania na swoim Instagramie.

Depresja nie wybiera słabych i ubogich. Jest chorobą demokratyczną. Na depresję nie trzeba sobie zasłużyć. Nigdy nie wiesz, kiedy się pojawi i na jak długo czy może na zawsze? W depresji nie ma niczego pięknego ani literackiego. Depresja to choroba, która nie zna granic i może dotknąć każdego z nas.

Trudne momenty w życiu Eweliny

Obecnie ocenia się, że na depresję cierpi około 350 mln ludzi na świecie, a w Europie około 80 mln. Ponad to szacuje się, że około 1,5 mln Polaków cierpi z powodu tego zaburzenia. Oczywiście w zależności od przyjętej metodologii, dane mogą się różnić. A mimo wszystko w Polsce wciąż depresja jest wyśmiewana, wypierana i marginalizowana a osoby wstydzą się o tym mówić. Nadal jest to temat tabu. Prawie 20 lat razem. Już się nie wstydzę.

Do poruszających słów dodała filmik sklejony z różnych momentów ze swojego życia. Pokazała wiele twarzy, jakie przybiera ta ciężka i wyniszczająca choroba.

Myślicie, że otrzyma wsparcie do Jakuba?