Rozrywka.Goniec.pl

KAPIF

Antoni Królikowski wydał ważne oświadczenie. Doszło do poważnego przestępstwa

30 Marca 2023

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Antoni Królikowski od pewnego czasu jest na ustach wszystkich, a to za sprawą licznych skandali z jego udziałem. Ostatnio niepopularny aktor wspominany jest w kontekście jazdy po zażyciu marihuany oraz medialnej batalii z Joanną Opozdą. Konflikt właśnie przybrał na sile, a z konta Antoniego Królikowskiego padł cios poniżej pasa. Aktor postanowił wydać oświadczenie.

Na profilu Antoniego Królikowskiego pojawiły się intymne nagrania Joanny Opozdy

Przypomnijmy, że niedawno na profilu aktora w mediach społecznościowych pojawiły się intymne nagrania z udziałem Joanny Opozdy , na których widzimy jej "wideo pamiętnik", który nagrywała z myślą o nienarodzonym jeszcze dziecku. W materiale aktorka w samych niepochlebnych słowach wyrażała się o nieodpowiedzialnym ojcu i jego rodzinie.

W środę (29 marca) na Instagramie aktora pojawiły się poruszające zdjęcia i nagrania płaczącej Opozdy, będącej w zaawansowanej ciąży, opisane jako "cała prawda o mojej chorej psychicznie byłej żonie".

Już wkrótce listonosze zapukają do drzwi milionów Polaków, niosą złe wieści. Wręczą ważne pismo

Już wkrótce listonosze zapukają do drzwi milionów Polaków, niosą złe wieści. Wręczą ważne pismo

CZYTAJ DALEJ

Aktor próbuje uniknąć konsekwencji? Wydał oświadczenie

Relacja szybko zniknęła z sieci, a sam Antoni Królikowski tłumaczył się, że jego konto zostało zhakowane. W tłumaczenia te nie uwierzyła Joasia Opozda, która wyznała swoim fanom, że podczas nagrywania wideo była w ciąży, cierpiała na głęboką depresję i nie panowała nad swoim zachowaniami. Aktorka podkreśliła, że jest pewna, że konto Antoniego Królikowskiego wcale nie zostało zaatakowane przez hakerów. Teraz aktor wydał oficjalne oświadczenie.

- Pragnę zapewnić, że wbrew temu, co może się niektórym z Państwa wydawać, nie jestem osobą odpowiedzialną za opublikowane na moim Instagramie materiały - oświadczył Antoni Królikowski, przy okazji informując, że doszło do poważnego przestępstwa, za które grozi kara pozbawienia wolności. Jak twierdzi, zostały już podjęte pierwsze czynności w tej sprawie.

Antoni Królikowski informuje, że doszło do poważnego przestępstwa

- Doszło do poważnego przestępstwa określanego jako podszywanie się i kradzież tożsamości z art. 190a KK., za co grozi do 8 lat pozbawienia wolności. Postępowanie zostało zainicjowane w dniu dzisiejszym, zgłoszone są liczne dowody w sprawie, zostali przesłuchani pierwsi świadkowie. Na ten moment nic więcej powiedzieć nie mogę dla dobra sprawy - skomentował Antoni Królikowski , któremu z pewnością przy redagowaniu komunikatu pomagała najnowsza partnerka, która jest prawniczką.

Szczerze mówiąc, ciężko uwierzyć w wersję aktora, który wielokrotnie udowodnił, że ma tendencje do podejmowania nieprzemyślanych decyzji. Najprawdopodobniej więc jego tłumaczenie jest nieudolną próbą uniknięcia odpowiedzialności za opublikowanie nagrań Joanny Opozdy i sugerowanie, że cierpi na chorobę psychiczną. 

Pytanie brzmi, jak długo kolejne wybryki aktora będą uchodziły mu płazem i kiedy wreszcie wydarzy się coś, co sprawi, że zostanie on na dobre usunięty z przestrzeni publicznej? Wspomniane wcześniej nagranie zobaczycie poniżej:

Tomasz Komenda

Tomasz Komenda znowu trafi do więzienia? Prawnicy nie mają wątpliwości, co mu grozi

CZYTAJ DALEJ
Była 19:58. Nagle w "Wiadomościach" TVP poinformowano o śmierci

Była 19:58. Nagle w "Wiadomościach" TVP poinformowano o śmierci

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Doda po występie w Sopocie przeczytała wiadomość od mamy. Wzruszające
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jan Englert ma tętniaka aorty. Czeka go poważna operacja
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jolka z piosenki Budki Suflera istnieje naprawdę. Kim jest?
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Roksana Węgiel zaręczona z Kevinem Mglejem? O tym śpiewa w najnowszym utworze
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Justyna Pochanke po 19 latach odeszła z TVN z powodu depresji. Co dziś robi?
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maryla Rodowicz zaliczyła wpadkę na scenie. Straciła część garderoby
Czytaj więcej >
Piotr Szczurowski

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]