Rozrywka.Goniec.pl

KAPiF

Małgorzata Ostrowska-Królikowska odpowiedziała na wpis Opozdy. Wydała obszerne oświadczenie

30 Marca 2023

Autor tekstu:

Weronika Uszakiewicz

Małgorzata Ostrowska-Królikowska została wywołana do tablicy przez swoją byłą synową. Joanna Opozda poprosiła ją o interwencję w sprawie Antka Królikowskiego, który w środowy wieczór upublicznił jej prywatne nagranie. Na odpowiedź jego matki nie trzeba było długo czekać.

Publiczny spór Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Joanna Opozda i Antek Królikowski wzięli ślub na początku sierpnia 2021 roku. Już po kilku miesiącach zdecydowali się jednak na rozstanie, czego powodem miał być romans aktora z sąsiadką. Jego żona była wówczas w zaawansowanej ciąży.

Od tej pory małżonkowie toczą ze sobą medialny spór i publicznie obrzucają się błotem. Tym razem najcięższe działa postanowił wyciągnąć Antek Królikowski, który opublikował w sieci niepokojące materiały. Na nagraniach i zdjęciach, które pojawiły się na jego Instagramie widzimy zapłakaną Opozdę, która będąc jeszcze w ciąży zwraca się do swojego syna. Opowiada dziecku o tym, jak źle traktuje ją jego ojciec.

Już wkrótce listonosze zapukają do drzwi milionów Polaków, niosą złe wieści. Wręczą ważne pismo

Już wkrótce listonosze zapukają do drzwi milionów Polaków, niosą złe wieści. Wręczą ważne pismo

CZYTAJ DALEJ

Joanna Opozda apeluje do Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej

Joanna Opozda szybko zareagowała na materiały opublikowane przez ojca Vincenta. Opublikowała w mediach społecznościowych specjalne oświadczenie, w którym wyznała między innymi, że w ciąży cierpiała na depresję. Zaapelowała również do matki Antka.

- Małgorzato, proszę cię, zatrzymaj swojego syna, już dosyć. Proszę, zrób to ze względu na swojego wnuka, dobrze wiesz, że Vini ma tylko mnie. Dajcie nam spokojnie żyć, wy również żyjcie w spokoju. Proszę cię o pomoc na forum, ponieważ prywatne prośby zostały zignorowane - czytamy na InstaStories aktorki.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska odpowiedziała synowej

Małgorzata Ostrowska-Królikowska odpowiedziała (wciąż jeszcze) synowej. Opublikowała oświadczenie, w którym poinformowała fanów, że nie zamierza wtrącać się w sprawy syna i Joanny Opozdy.

- W związku z licznymi pytaniami dziennikarzy i informacjami, jakie pojawiają się w przestrzeni medialnej, informuję, że nigdy nie komentowałam i nie będę komentowała prywatnych spraw mojego syna Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy. Oboje są dorośli, wobec czego angażowanie osób trzecich czy social mediów do rozwiązywania konfliktów jest w mojej ocenie niepotrzebne - napisała teściowa Opozdy.

- Wierzę, że z czasem dojrzałość weźmie górę nad emocjami, Antoni i Joanna znajdą sposób i ułożą wzajemne relacje, mając na względzie fakt, że najważniejszym w tej sytuacji powinno być dobro ich dziecka. Kocham swojego wnuka Vincentego ogromnie i ze swojej strony zrobię wszystko, by wzrastał w miłości i spokoju, czego dowodem jest m.in. powstrzymanie się od publicznego komentowania prywatnych spraw rodziców. Jednocześnie informuję media, że to mój jedyny i ostatni komentarz w sprawie - dodała Królikowska.

poszukiwany Marcin W.

Ten mężczyzna jest poszukiwany przez policję z całego kraju. Mógł dokonać podwójnego zabójstwa

CZYTAJ DALEJ
Dawid Kubacki rzucił wszystko, by być przy chorej żonie. Hołowczyc zabrał głos, rozpętał wielką burzę

Dawid Kubacki rzucił wszystko, by być przy chorej żonie. Hołowczyc zabrał głos, rozpętał wielką burzę

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Małgorzata OstrowskaJoanna OpozdaAntek Królikowski

Podobne artykuły

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor szczerze o Elżbiecie Romanowskiej w "Nasz nowy dom". Ma dla niej jedną radę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zaginiony aktor został znaleziony martwy. Kulisy jego śmierci są przerażające
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magdalena Narożna pochwaliła się nową sylwetką, a w sieci aż zagrzmiało. Uwagę fanów przykuła jedna rzecz
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Małgorzata Foremniak zasłabła w pracy, lekarz nie wytrzymał. "Pani jest nienormalna"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor zdradza kulisy zwolnienia: "Na rozmowę zostałam wezwana SMS-em"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Kwiatkowski to również muzyk. Robi karierę za granicą
Czytaj więcej >
Weronika Uszakiewicz

Redaktorka portalu Goniec.pl. Z zawodu jest dziennikarką, z zamiłowania - artystką. W wolnych chwilach zajmuje się malarstwem. Uwielbia trzymające w napięciu książki i filmy kryminalne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]